Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet az, hogy 2-3...

Mitől lehet az, hogy 2-3 órával evés után már megint éhes vagyok és gyenge, olyan érzésem van, mintha majd elájulnék?

Figyelt kérdés
Emellett nagyon le is vagyok fogyva. Bélférgem nincs és gluténérzékeny sem vagyok, egyéb felszívódási zavarról sem tudok...lehet a vércukrommal van valami, hogy hamar leesik vagy ilyesmi?

2021. jún. 21. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Ezek szerint keveset eszel.

Milyen magas vagy, hány cm, alkatilag milyen a család?

Mit és mennyit eszel/iszol egy nap?

2021. jún. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen labort csináltatni, terheléses vércukrot is érdemes. Soha nem volt magas a cukrod?
2021. jún. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első, ha keveset ennék, akkor nyilvánvalóan tudnám, hogy azért vagyok folyton éhes, de napi 5x eszek és nem csak madárcsipegetősen, hanem normál adagokat és változatosan. Vannak emberek, akik egész nap nem esznek, csak este, vagy csak salátán élnek, mégis jó húsban vannak, én el nem tudnám képzelni, hogy estig ne egyek, már rég elájultam volna. Ezért gyanakszom a cukorra vagy inzulinre, lehet erről szó?


Alkatilag is én vagyok az egyetlen sovány a családban, pedig én eszem a legtöbbet. És én sem voltam mindig ennyire vékony, ezért gyanakszom betegségre. 157 cm 46 kg vagyok, lány.

2021. jún. 21. 13:29
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a 2-es által felvetett terheléses vizsgálat, illetve a pajzsmirigy hormonjaid sem ártana megnézetni.
2021. jún. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Erősen cukorgyanús, sürgősen orvoshoz, még ma vagy holnap, mert veszélyes. (Ez nem pajzsmirigy, a túlműködéstől nem lenne energiátlan, alulműködéstől meg nem fogyna.)
2021. jún. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor mindenképp megyek vizsgálatra😔Gasztroenterológián, belgyógyászaton már sokszor voltam és semmi nem derült ki, az eddig eszembe se jutott, hogy a cukrot vagy a hormonokat nézessem, pedig sokkal inkább az lehet a ludas...de legalább az orvosoknak eszükbe juthatott volna!
2021. jún. 21. 14:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Az éhgyomri vércukor a normál laborban is benne van. Olyat mikor csináltak?
2021. jún. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!