Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha előrehaladott daganatos...

Ha előrehaladott daganatos megbetegedésem lenne akkor a nagylabor mindenképpen mutatna valami súlyos eltérést?

Figyelt kérdés
Már nem tudom mi bajom. A labor oké, volt béltükrözésem, hasi UH, mellkas röntgen, kardiológiai vizsgálat is rendben. De olyan rohadt gyengének, fáradékonynak érzem magam állandóan, állandó migrénem van, és sorvadnak az izmaim. Ez utóbbi a legszembetűnőbb. Hiába sportolok aktívan olyan renyhék lettek az izmaim, minden nehezebb, a legtöbb nadrágom ami jó volt rám csak lóg rajtam, olyanokat hordok amik anno rám sem fértek és nem kövér voltam csak volt izomtömegem. Lassan semmi karom, nyakam, hátizmom amitől állandóan fáj a gerincem. Egy roncsnak érzem magam. Az orvos szerint minden oké a leletekkel akkor mi a franc bajom lehet? Milyen kivizsgálásra menjek még? Ugyanúgy eszem, alszom mint korábban.

2022. dec. 26. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

"Milyen kivizsgálásra menjek még?"

Amilyenre az orvos küld.


"Ugyanúgy eszem, alszom mint korábban."

Na de miket eszel, mennyit és mennyit, mikor, mennyire jól alszol?

2022. dec. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Azokon már voltam. Épp erről szól a kérdés, ha ott minden oké akkor mi lehet még a probléma? Az orvos szerint biztos a stressz. Ami fura, eddig soha nem kellett a stressz miatt ruhatárat cserélnem.

Most nem fogok étrendet és alvásciklust írni, eddig tökéletesen kielégítő volt és nem változott.

2022. dec. 26. 17:46
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Pszichológus? Agyi CT? Most írhatunk bármit, ami csak létezik, de ha az orvos nem gondolta indokoltnak, hogy mondja, akkor mi milyen alapon tegyük?...
2022. dec. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Pl. egyéni tapasztalatok, ötletek, tanácsok érdekelnének. Hogy “igen, nekem is volt ilyen ez és az volt a problémám”. A leírás felett egy elég konkrét kérdés is elhangzott. Egyáltalán nem KELL semmilyen alapon valamit írnod. Sőt ha nem tudsz válaszolni akkor kifejezetten kérlek is, hogy ne írj csak azért hogy írj valamit. Köszi.
2022. dec. 26. 18:11
 5/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idos vagy? No vagy ferfi?
2022. dec. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Valamiért elkezdtél gyorsabban öregedni, vagy valamiért most veszed észre.

Másik tipp, áteresztő bélszindróma.

2022. dec. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
26 vagyok, férfi.
2022. dec. 27. 12:22
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindent kizárnak az eddigi vizsgálataid..de nem mindent.Magánba szép lassan csináltass pár dolgot...kivéve CT! a sugárzás miatt azt csak indokolt orvos által előírtan.Ha én lennék a helyedben egy pajzsmirigy panelt,egy urológia kivizsgálást,esetleg endokrin rendszer....sajnos mindent nem zárhatsz ki.Én három hónap óta mellhártya gyulladásból nem tudok kijönni...még mindig fáj ha mély levegőt veszek.Én is fosok a ráktól,de nincs garancia semmire...nem lehet összevissza CT re járkálni
2022. dec. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

26 éves férfi.

Ha 55 éves nő akkor lehetne valtozó korra is gondolni.

Mert csaladba van hasonló probléma. De váktozó korban lévő nő. A leletek semmit nem mutatnak neki sem.

Szóval valami okozza, mert a szervezet mutatja jelzest ad. A CRP. a leleten normál? Egyáltalán nem volt elterés semmiben? Milyen az akvás? Tudsz eleget aludni? A munkád rendben? A kórnyezet ott, vagy csaladban? A lelki problémára probálok rákérdezni. Mert az is csinálhat ilyet. Azt lelet nem mutatja. Ha van ilyesmi akkor azt kapcsold ki. Lazits.

2022. dec. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Senior Séf ***** válasza:
Ez tipikusan autoimmun izomdisztrófia. Az a baj vele, hogy az akadémikus orvoslás információkésésben szenved ezen a téren. Sürgős életmód- és étrendváltásra lesz szükséged.
2022. dec. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!