Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek ha érzem, hogy...

Mit tegyek ha érzem, hogy valami nem oké velem és fáj mindenem, de a labor is jó?

Figyelt kérdés

Voltam Háziorvosnál, elküldött vérvételre, sok mindent néztek, ilyen nagylabor féle szerintem. Én megnéztem, vagy 10 eltérés volt de minimális, plusz egy pozitív a vizeletben, leukocita észteráz nevezetű, erre aztmondta a doki, hogy bármitől belekerülhetett akár menstruáció során, de én nem menstruálok pco miatt jó pár hónapja. Szerintetek ezzel a pozitívval kéne mennem másik orvos?

Illetve mit lehet tenni, ha a doki szerint a vérkép jó, de én nem érzem jól magam? Fáj a derekam, fáj a bal karom mindennap, néha a jobb is, lábaim ritkábban..

Sose tapasztaltam ezelőtt még ilyet. Köszönöm a segítséget!



2021. aug. 10. 10:55
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
A labor nem jelez pozitivitást minden betegségre, ráadásul aktuális állapotot mutat. Ilyenkor kérj beutalót szakorvoshoz. Háziorvos mit mondott mikor mondtad, hogy ennek ellenére vannak problémáid?
2021. aug. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Góckutatást is meglépnék a helyedben.
2021. aug. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1: Sajnos semmit. Vagyis, hogy élvezzem a nyarat :))


2; Azt pontosan hol tudom, mi a menete?

2021. aug. 30. 20:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Háziorvos ad beutalót mindenhová ahova anélkül nem lehet, mondjuk ha az epében keresik.

Több szakrendelésre kell elmenni,ahol az adott helyet megnézik.

Fül orr gégészet, fogászat.

Egy rejtett góc fájdalom nélkül képes elbújni és sok kellemetlen dolgot okoz máshol. Ízületi fájdalom,hajhullás, stb.


(Ha nem érzed jónak az orvosod, Magyarországon Szabad orvosválasztás van, akármikor lakhelytől függetlenül választhatsz másikat.)

2021. aug. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!