Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szívinfarktus vagy valami más?

Szívinfarktus vagy valami más?

Figyelt kérdés
Nem tudom mivan már velem. Hónapok óta tart de mindig másmilyen formában érzem. Szóval szívinfarktusra jellemző tünetek. Bal kar zsibaddas néha gyomor égés gomboc érzés a torokban. Szivkörüli szurkolás. Néha hányinger. Ingadozó vérnyomás.kb 3 hónapja voltam kórházban 2 szer is ekg jó . Vér vétel is rendbe volt. De azóta súlyosbodtak a tünetek. Már egésznap erre gondolok mikor halok meg? Van amikor 1-2hetig jó. De most már 2-3napja ellég erősen jelen vannak a tünetek. Álkapocs szurkálásom is szokott lenni.
2022. dec. 26. 19:50
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Plusz lapocka fájdalom szurkalas felső hasi fájdalom. Szóval minden ami a szívinfarktusra jellemző
2022. dec. 26. 19:53
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Pánikroham erős hipochondriával súlyosbítva.
2022. dec. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha alaposan kivizsgáltak, és nem találtak semmit, akkor pánikroham, pszichológus kezeli.
2022. dec. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%

És a refluxra.

Nincsenek hónapokig tartó infarktus előjelek, ráadásul ki is vizsgáltak ebbe az irányba. Gasztroenterológiára kéne elmenned.

2022. dec. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Remélem nem lesz semmi bajom van egy 8honapos kislányom. Eleggé ijesztőek a tünetek próbálok nem rájuk gondolni elterelni a figyelmemet. Mégis jelen vannak sajnos elég erősen. Már a mindennapjaimat keseríti meg
2022. dec. 26. 21:10
 6/19 anonim ***** válasza:
Az epéddel van baj szerintem!!
2022. dec. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Reflux is okozhat ilyeneket.Sőt,megkockáztatom,akár idegi alapon is lehet.Meg hát nézd meg milyen változékony az időjárás,ez is rátesz az ilyenekre rendesen.Nekem van magas vérnyomásom,és szimplán az időjárás is kikészít,még gyógyszer mellett is.Szív ultrahangot nem néztek? Az mindenesetre jó,ha az ekg-d rendben van.
2022. dec. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Szivultrahang sajnos nem történt még. Mára már a légszomj is beköszöntött. Komolyan mondom már a kislányommal alig bírok foglalkozni
2022. dec. 27. 10:44
 9/19 anonim ***** válasza:
44%

Nézd a pulzusod,hogy változott-e?

Szédülés,izzadás van?

2022. dec. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nincs izzadás a pulzusom sem változott de arányában egyébként ingadozó a vérnyomásom és a pulzusom is.
2022. dec. 27. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!