Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hova forduljak látási problémá...

Hova forduljak látási problémával?

Figyelt kérdés
Kedves mindenki, nagyon kétségbe vagyok esve. Az a helyzet, hogy több mint egy éve küzdök ezzel (interneten utána néztem és hó látásnak hívják azt amit látok.) Folyamatos zsongást látok. Néha egy erősebb fejfájás felerősíti, de sokszor el is felejtem, hogy ilyen zavarosa. látok mindent. Nem zavaró annyira de azért a mindennapjaimat megnehezíti így is fejfájós vagyok de a kettőt együtt nehezen viselem. szemészeten voltam, az orvos azt mondta nem lát semmi elváltozást. Pupilla tágításom is volt, szóval mindent megnézett. Ilyenkor hogyan tovább merre induljak el? Háziorvosomon keresztül kellene intéznem az ügyet vagy kerületi szakrendelőben? Esetleg van valami remek orvos, rendelő stb. ahova érdemes lenne elmenni. Vagy valakinek hasonló tapasztalata?
2022. dec. 27. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
2022. dec. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2022. dec. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Neurológia.
2022. dec. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!