Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hajnalban arra ébredtem, hogy...

Hajnalban arra ébredtem, hogy nagyon nehezen tudok nyelni. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Elalvás előtt nagyon fájt a fejem és szédültem is kissé, ezért korábban le is feküdtem. Úgy éreztem mintha a szívem is össze vissza ment volna. Hajnalban arra ébredtem fel, hogy nagyon nehezen, szinte alig bírok nyelni. Mintha valami gombóc lenne a torkomban. Ez most jelenleg is fenn áll még továbbra is, és evéskor és iváskor is kimondottan érzem ezt a nehezebb nyelést. Mi lehet ez?

2023. jan. 4. 08:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Covid teszt volt?
2023. jan. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nyilván lebetegedtél... Üdv a klubban.


Lehet bármi: sima nátha, torokgyulladás, mandulagyulladás, tüszős mandulagyulladás, influenza, covid... Ezt így nem lehet megmondani, mert kb. mindennek ezek a tünetei.


Menj orvoshoz.

2023. jan. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Covid teszt nem volt még. A háziorvos igazából egyáltalán nem együttműködő ebben. Max. akkor lesz teszt ha maszekul csináltatok valahol.
2023. jan. 4. 10:11
 4/8 anonim ***** válasza:

Most van olyan teszt, ami covidra, influenza A-ra és influenza B-re is szűr. Rendelhető neten, otthon meg tudod csinálni.


De szerintem egyébként szinte mindegy, mi a baja az embernek. Akármi a neve a nyavalyának, elég borzasztó.

2023. jan. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3 igen, erre gondoltam, elkukdesz valakit a patikaba es vetetsz vele gyorstesztet. 2000 forint korul van, nem hinnem hogy foldhoz verne.
2023. jan. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy covid tesztet a patikában, ill. más vegye, te maradj otthon, és nézd meg, covidos vagy-e. Ha nem vagy, akkor menj el a körzetihez, hívd fel, mert most már csak időpontra lehet menni.
2023. jan. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Senior Séf ***** válasza:
46%
Felejtsük már el végre azt a hülye covidot. Az influenzának legalább nyolcféle variánsa terjeng közöttünk, mért kell ezzel az agyonmisztifikált marhasággal jönni?
2023. jan. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kamasz koromban egy éjszaka a pajzsmirigy is meg duzzadt és úgy éreztem hogy majd még fojtott. Vagy más mirigyek, csak azért gondolom így mert nincs kifejtve hogyan nem lehet nyelni fájdalomtól kaparas tol vagy megduzzadt valami ott a nyelőcső illetve légcsőnél.
2023. jan. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!