Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Múlt héten végig lázas voltam...

Múlt héten végig lázas voltam és kicsit náthás. Ma hajnalban arra ébredtem, hogy hasmenésem van és iszonyatosan görcsölök?

Figyelt kérdés

Hogyan legyek jobban? Már nem bírom tovább, komolyan.

Csak Rubophen van itthon. Azt bevehetem görcsökre?

Lopedium is van, de azzal már párszor pórul jártam idén. Akkor megfogta, de egy nap után kezdődött minden elölről.


2017. febr. 13. 06:00
 1/8 anonim ***** válasza:

A hasmenésre nekem egy dolog mindig bevált: vízbe vagy feketekávéba keverj annyi kakaóport, hogy sűrű masszát kapj. Semmi tej vagy cukor ne legyen benne, úgy idd meg. Háztartási kekszen és teán kívül pár napig mást ne fogyassz.

Ha görcsölsz, ülj be egy kád meleg vízbe, az rendbe hoz.

2017. febr. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Rengeteg C vitamin, nagyon sok folyadék és pihenés! Sajnos nagyon makacs vírus van most, muszáj kifeküdni! Lehet Te még rá is szedtél még egy hasmenéses vírust, vagy esetleg szedtél antibiotikumot és az okoz hasmenést (bár az görcsöt nem szokott).

Szóval ki kell feküdni!

2017. febr. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Anya nem engedi, hogy itthon maradjak szóval, marad a suli és a Lopedium. 38,2 a lázam.
2017. febr. 13. 07:21
 4/8 A kérdező kommentje:

Mit vegyek? Mit csináljak, mert 9-re kell mennem

Anyám teljesen kifakadt, hogy mit hazudozom, ordibált is, mondta, hogy vegyek be Lopediumot. Apa, hogy ingyenélő vagyok, megint lógni akarok.

Azt, hogy lázas voltam egész héten meg sem mondtam, mert biztosan kikészítettek volna.

Kérlek, milyen gyógyszert tudnék venni?

Most itt sírok, mert nem tudom, mit csináljak.

2017. febr. 13. 07:51
 5/8 A kérdező kommentje:

Meg sem tudtk volna, ha nem kell párszor felkellnem a WC-re este.

El kezdtek cseszegetni, hogy nem alszom, megbolondultam, "fosás nem betegség".

Sajnálom, hogy egy selejt vagyok, aki megint beteg.

2017. febr. 13. 07:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem engedi, hogy otthon maradj? Elmész szépen az orvoshoz, ha lázas vagy, ő úgyis otthon tart és majd kapsz tőle igazolást.
2017. febr. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez vagy kamu kérdés, vagy anyád nem normális.
2017. febr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Elmentem ma, de délutánra nagyon rosszul lettem.

Holnap nem jövök akármi lesz. Suliban is lázas voltam hiába vettem be gyógyszert, most megyek haza.

Amúgy nem tudom mi ez az idei tél, már legalább negyédjére vagyok beteg, de mindenki. Mikor lesz még tavasz...

2017. febr. 13. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!