Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan betegedjek le egy nap...

Hogyan betegedjek le egy nap alatt?

Figyelt kérdés
Nem akarok iskolába menni, szóóóóval... köszi a válaszokat <3

#betegség #iskola #beteggés #lebetegedni
2023. jan. 7. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igyá étolajat!
2023. jan. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%

Tanulj inkább...

Ha piálni tudtál szilveszterkor, akkor most is légy nagyfiú/nagylány...


Legyél gerinces és vállald fel tetteid következményeit, hogy sz....t se csináltál közel 3 hétig.


Már elég beteg vagy azzal, hogy beteg akarsz lenni.

Más az életét adná, csak hogy egészséges legyen, te meg itt baromkodsz...


Tanulj!

2023. jan. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok éve sokszor próbálkoztam lebetegedni. Undorító és kellemetlen módokkal... Csak hiányozz egy napot, és 1-2 nappal később telefonálj be a házorvoshoz, hogy hasmenésed volt, nem mentél, utólag kérsz igazilást és elnézést kérsz ezért, de nem ment előbb. 1-1 nap nem a világ vége, ha hiányzol.
2023. jan. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#2 Én az egész szilvesztert a kutyámmal töltöttem, egy korty pezsgőt ittam, azt is csak azért, mert erőltették. A maradék időben pedig dolgoztam és tanultam, mégse várom a sulit, ilyenkor mizu?


Kérdező, #1 írta az étolajat, én is azt írnám, attól fixen hasmenésed lesz. Ezen kívül ha nem ragaszkodsz ahhoz, hogy beteg legyél, vegyél fel pulcsit és takarózz be, attól fel fog menni a testhőd (nem drasztikusan, de egy olyan 37 fokot elérhetsz), egyél piros cukrot, az beszínezi a torkod, köhögni meg magadtól is tudsz :DD

2023. jan. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
És mi a terv, a többi 100 napra?
2023. jan. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sssaszem ***** válasza:
Kedves Kérdező! Miért nem akarsz iskolába menni?
2023. jan. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Idáig szünet volt, korai még elkezdeni a lógást.
2023. jan. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
én még nem próbáltam,de máshol olvastam hogy hogyha hagymát raksz a hónaljadra lázas leszel, nem tudom ez igaz-e
2023. jan. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahjjj én se akarok, egy leckét sem csináltam meg

Szenvedjünk együtt 😂

2023. jan. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 2-es!


Honnan veszed, hogy nem tanul? Honnan veszed, hogy szilveszterkor ivott?

Honnan veszed, hogy semmit nem csinált a szünetben?(ami amúgy arra van pihenj, és ne a tanulással foglalkozz, gyengébbek kedcvéért ugyanazta célt szolgálja, mint a szabadnap). Ha kötekedni akarsz, előbb nézd meg egy átlagos gimnazista órarendjét. Én átlag 7,4 órát vagyok bent szünetek nélkül, már csak így is majdnem egy műszak és emellé vagyok 16. Ennyi idősen fárasztó napi szinten lehúzni egy műszakot, néha még többet is. Ha nem hiszed el nem tudok többet segíteni, csak sajnálni, hogy kevesebb eszet kaptál, mint mások.

2023. jan. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!