Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vakbélgyulladás lehet?

Vakbélgyulladás lehet?

Figyelt kérdés
Pár napja kb 4-5 elkezdett a jobb petefészek környékén egészen alul szurkalni volt amikor a bal oldalon szurkált. Elment az étvágyam hányingerem is volt. Aztán ez elmúlt elkezdett görcsölni a hasam hol a gyomromnál hol a jobb bordaiv alatt hol a koldokom felett . Az étvágyam visszajött. Most hasmenésem lett és a has görcsök. Mozgásra köhögésre nem fokozódik. Ha bal oldalt megnyomom nem sugároz ki a jobb oldalra . Jobb oldalt picit érzékenyebb. Lázam nincs. Van egy 8honapos kislányom akit nem nagyon tudok magára hagyni így még nem mentem el az orvoshoz. Ez lehet vakbel? Vagy ez ennyi idő alatt már komolyabbá vált volna??
2023. jan. 8. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen menj el az orvoshoz, nem biztos, hogy vakbél bármi lehet egy egyszerű fertőzéstől akármi.

Attól hogy pici a baba még magaddal is törődnöd kell nem utolsó szempontból pont a pici miatt.

2023. jan. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

simán kehet vakbél.

nekem is alattomosan kezdődött, nekem pont a köldök feletti szúrás volt, meg fájt a gyomrom a legelején, aztán be is lázasodtam, a vakbelemnél csak nagyon tompa fájdalom volt, ha nyomkodtam, de éreztem hogy van ott valami dudor, ami előtte nem.

2023. jan. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, de bármi más is, menj el a háziorvoshoz. Unokámnak is hasfájás és hasmenés volt amikor vakbélgyulladása lett.
2023. jan. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azóta picit jobban lettem nem mentem orvoshoz fájdalom hányinger elmúlt. Néha van erős hasi görcsöm amit hasmenés követ. Illetve nyomasra érzékenyebb jobb oldalt még.
2023. jan. 11. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!