Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a gond tüdőgyulladás?

Mi lehet a gond tüdőgyulladás?

Figyelt kérdés
4 napja megfázással elmentem orvoshoz (orrdugulás, orrfolyás, torokfájás) a torokfájásom szinte már elmúlt nagyon ritkán fáj, tegnap elkezdtem hurutosan köhögni nem sokszor de amikor tüsszentettem vagy köhögtem egyfolytába szakadt fel ( bocsánat ha undorító vagyok) néha kicsit fáj a mellkasom, illetve ma reggel vettem észre hogy halkan sípol ha nagy levegőt veszek sokszor. Szerintetek tüdőgyulladásom lehet? Amíg nem muszáj nem akarom megnézetni mert egy hónapja voltam tüdőszűrőn dokihoz ma megyek vissza🙁

2023. jan. 9. 06:07
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Majd a doki megvizsgál és kiderül, de az, hogy sípol még nem jelent tüdőgyulladást, az inkább max a hörgőkön, felső légutakon a nyák miatt is lehet. Tüdőgyulladás a tüdő mélyebb szöveteiben alakul ki.
2023. jan. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hörghurut lett végül😕
2023. jan. 13. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!