Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miert van ez? Hoyan jojjek...

Miert van ez? Hoyan jojjek ki belőle?

Figyelt kérdés
Mar sok tragédia történt az életemben. Ilyenkor szedulok, bizonytalanság erzetem van. Legszivesebben csak feküdtek. Szorongok ha fel kell kelnem az ágyból.mi a neve ennek a dolognak? Hogy jojjek ki belőle? Most is vmi rossz dolog történik velem és nem akarom menni sehova.

2023. jan. 9. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát stressz. Te magad írod. A problémáidat végig kell gondolni, valakivel meg kell beszélni. Van, amire van ésszerű megoldás, van, amit nem lehet megoldani, azt el kell engedni, és van, ami egyszerűen elmúlik, mert másnap már nem is fontos. Kell, hogy az ember mögött legyen egy hátország: család, barátok, ha ilyen nincs, akkor kollégák, szomszédok, akikkel meg lehet osztani a gondokat. Most például mi történik veled?
2023. jan. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Stressz, de ha vannak ilyen szédülős roham félék, az már pánikroham, amit a stressz vált ki. Én szakemberhez jártam, ő segített sokat, ha túlzsongott az agyam akkor meg meditációval próbálkoztam, jógával meg nyugtató zenével, illetve magneB6al.


Segíthet az is, ha vannak céljaid, kitűzöl magad elé célokat és az segíthet felkelni. Csak fontos, ne ragadj ebbe benne, próbálj túllépni rajta ahogy tudsz.

2023. jan. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ideggyengeségre utal! Idegerôsitôszert kellene szedned! B vitamin komplexumot! Citromfû teàt igyàl esténként, ne nézzél erôszakos filmeket, csak vigjàtékokat és na persze a rendszeres sport segit! Fussàl a szabadban a friss levegôn naponta! Mindjàrt jobban fogod érezni magadat sportolàs utàn!
2023. jan. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Futok. Szedek vitaminokat!

Nem ideggyenge vagyok csak tragediak sorozata er folyamatosan

2023. jan. 12. 23:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen tragédiák és mikor?
2023. jan. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Valoban sulyosak....mikor? Felevente ledobnak nekem valami sz#art, mire vege az egyiinek jon a masik...anyagi, csaladi, visszafordithatatlan, vegleges, megnemtortente nem teheto dolgok
2023. jan. 14. 23:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Pszichológus segíthet ezek megfelelő kezelésében. Még egyszer mondom: ami megoldható, azt meg kell oldani, ami nem megoldható, azt el kell engedni, és van, amit csak át kell értékelni illetve túljutni rajta.
2023. jan. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!