Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan jojjek rendbe lelkileg?

Hogyan jojjek rendbe lelkileg?

Figyelt kérdés

Na szoval az a lenyeg h tobb mint 1,5 itthon vagyok sajnos mar nem tudom folytatni a tanulmanyaimat :(egeszsegugyi problemak miatt ...nehezen vesznek fel dolgozni is igy jo most szoro lapoat osztok de csak 3 honapot nem tudom mi lesz ezutan nagyon faj h nem tudom folytatni amit el kezdt

Em tudom agyban dol el :(de nagyon nehez valaki tudna esetleg valami tippet elore is koszonom :)



#Lelki alapot
2019. júl. 4. 23:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Sorry helyes íras kapkodtam
2019. júl. 4. 23:52
 2/3 galamb1 válasza:
Keress pszichológust.
2019. júl. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Toth Imre 93 válasza:
Nem sokat kezd azokkal se szerintem.Amikor én voltam mert ongyilkossagot kisereltem meg akkor is irattak egy tudás felmero tesztet és soha többé nem hozták fel.Csak adtak pár gyógyszert és ennyi, majd pár év múlva eléggé magam alatt voltam és elmentem a pszichiáterhez hogy adjon gyógyszer legalább és akkor kozolte hogy húzzak el dolgozni én meg mondtam annak a gyokernek, mert eléggé lenezoen beszélt amikor felhoztam hogy milyen munkahelyeket próbáltam, ilyen szövegek hogy nem igaz hogy még ezt se vagy képes megcsinalni, ne legyél ilyen szerencsétlen stb. hogy én annyit dolgozok mint bárki más csak nem vagyok bejelntve.Csak ilyen gyári munkákra vették fel de inkább a mezogazdasagba dolgozok mint egy ilyen robot munkát, ez sem egy álom de hiába tettem le a boltieladoit fel se vesznek sehova azzal a kornyekbe.
2019. aug. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!