Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez skizofrénia lenne?

Ez skizofrénia lenne?

Figyelt kérdés
1 hete volt, hogy csak 3 órát aludtam az egyik nap és másnap amikor aludni akartam néhányszor messenger hangot hallucináltam. Azután nem volt semmi pár napig és ma megint reggel amikor felkeltem és visszaakartam aludni megint hallottam egyszer. Azt tudni kell, hogy mostanában eléggé stresszes vagyok, vizsgaidőszak van, szakmai gyakorlati helyet kell keresni, szerelmes vagyok egy olyan lányba akinek barátja van és már 3 napja folyamatosan vele álmodok.

2023. jan. 10. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez mitől lenne skizofrénia?

Fáradt vagy és stresszes, magad is írtad.

2023. jan. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy..én amikor kicsi volt a gyerek és alig aludtam,rendszeresen haluztam hangokat. Én a légzésfigyelő hangját,de a messenger hangját is hallottam néha. Kivannak az idegeid,próbálj meg aludni,mert lerontja a teljesitmenyedet minden teren.
2023. jan. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
nem
2023. jan. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nagyon kivoltam vizsgaidoszakban en is haluztam,ez a fardtsag es kimerultseg,szedjel magne b6-ot,pihenj
2023. jan. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem az, de elkezdhetnél szedni egy-két hónapig valami enyhe nyugtatót, például Valeriana relaxot, ami nem altat el, mint a rendes Valeriana, és aztán fokozatosan hagyjad abba.
2023. jan. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Skizofréneknek lehetnek ilyen tüneteik,de ez nem valószínű,hogy az.
2023. jan. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!