Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van olyan betegség ami fokozot...

Van olyan betegség ami fokozott izzadással jár?

Figyelt kérdés

Megyek egy kört a házban és már izzadok..egyszerűen ha felkelek ver a viz...

Mitől lehet ez?


2023. jan. 10. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Elhízás, nőknél változókor, alacsony ösztogénszint. Vagy szimplán: gyenge az álloképességed.
2023. jan. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

hiperhidrózis

jó hír, hogy nem egyedül vagy itt vagyok pl én is ugyanezzel, rossz hír hogy nincs rá gyógymód, ez ilyen marad sajna

2023. jan. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves 2.válaszoló!ez csak úgy kialakul egyik napról a másikra?
2023. jan. 10. 13:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Szivbetegségek nagyrésze, veseproblémák is ilyen betegségek.


Ezekmiatt a szervezetben álatlában az alsó végtagokban felgyülemlik a viz (nyiroködéma), és a szervezet már ott nyomja ki magából ahol csak birja.



De azért inkább menj el a háziorvoshoz egy pontos diagnózisért vagy kivizsgálásért kérj tőle beutalót!

2023. jan. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De nálam tavaly a Covidnak is volt ilyen tünete, ráadásul ki sem tudták mutatnia tesztekkel a pozitivat!


Szóval valami mutánsa lehetett.


Pár napig lázas voltam, aztán nem már, de vagy tiz napig napközbe csak szédelegtem, állandóan száraz volt a szám, fejem csak néha fájt, de éjjelente meg szakadt rólam a viz!

2023. jan. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Meg kell nézetned a Pazsmirigyedet egy Szakorvossal!
2023. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!