Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyér-van esélyem rendbejönni?

Aranyér-van esélyem rendbejönni?

Figyelt kérdés
Három hete tudatosult bennem hogy aranyerem van, miután véres lett a WC papír nagydolog után. Addig is voltak intő jelek pl. viszketés, "idegen test" érzet a végbélben, de azokat betudtam más eredetűeknek. Egy csomót tudtam kitapintani az ánuszom és a heréim közt. Túl vagyok egy doboz Detralexen, illetve most külsőleg kenegetem Reparon kenőccsel. Ez utóbbi jobban használ, most már nem jár nagy fájdalommal az ülés. Sajnos kevés folyadékot és zöldséget fogyasztottam, mindemellé még sofőrként is dolgozom. Tudom, valószínűleg orvoshoz kell mennem előbb-utóbb, de így otthontól távol kérdezném hogy mi az ami segíthet? Meg fogok gyógyulni vagy már örökre így maradok 33 évesen? Köszi a válaszokat!
2023. jan. 16. 06:05
 1/1 anonim ***** válasza:

30 múltan, nő, lassan 6 éve aranyeres, ami random kijön, és olyankor kellemetlen.


Igyekszem kevesebbet ülni, normálisan táplálkozok, és mégis. Ez van, de ez legyen a legkisebb bajom az életben. Menj el orvoshoz, de az ülő foglalkozás nem tesz neki jót, sajnos.

2023. jan. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!