Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez a rettenetes...

Mi lehet ez a rettenetes mennyiségű előzmények nélküli szívmegállás ami az egész világon tarol?

Figyelt kérdés
2023. jan. 16. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Rettenetes mennyiségű???
2023. jan. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező: szerintem ez aggodalmat kelt benned és ezért ilyen hírekkel találkozol csak, vagy ilyeneket keresel, vagy ilyeneket látsz meg, olvasol el.
2023. jan. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Mindenki olyan hírből lát sokat, amire jobban rá van állva az agya. Én pl. mindig is nagyon féltem a hirtelen szívmegállástól egy rossz élmény miatt, és mindig felkapom a fejem az ilyen hírekre. Nekem 20 évvel ezelőtt is úgy tűnt, hogy rengeteg ilyen eset van. Te nyilván csak mostanában figyeltél fel rá.
2023. jan. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Ezeket a híreket és cikkeket tolja az arcodba a facebook és a google, mert az algoritmusuk tudja, hogy oltásellenes konteó fogyasztó vagy, és ezekre fogsz rákattintani.
2023. jan. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Gondolom neked már van tipped, hogy mitől, és mindegy mit mondunk, akkor is úgy van, ahogy te hiszed. 🤡
2023. jan. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom, honnan tájékozódsz, de kérlek, taníts, mester :D
2023. jan. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Gondolom az elhibázott brüsszeli szankcióktól vagy a Gyurcsány miatt, bár a kérdező a Covid-oltást akarja hallani szegény.
2023. jan. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

túl sok a vészmadár, az információkufár, a hírből nézettséget produkáló, reklámokkal és dezinformációkkal operáló médiagëci.

nagyon nehéz kibányászni a sok zajból a tényleges, valós, pártatlan, tiszta információmorzsákat, annak ellenére, hogy egy ujjmozdulatra a világ összes híre elérhető akár a mobiltelefonunkra is.

2023. jan. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Paczalos István ***** válasza:
70%
sok rémhíradót nézel. Gondolom a Bills-nél játszó Damar Hamlin esetét felfújó sajtó az ami generálja a dolgot.
2023. jan. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!