Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sajnáljátok azokat az ismerőse...

Sajnáljátok azokat az ismerőseiteket, rokonaitokat, akik dohányzás miatt tüdőrákban vagy egyéb szövődményeiben meghaltak?

Figyelt kérdés
2023. jan. 18. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mivel a nagybátyámról, anyukámról és két nagyszülőmről van szó.


Értem én, hogy mire akar kilyukadni a kérdés, ő hibája, megérdemli, stb. De azért csak lehet gyászolni a rokonaiknak ettől még, remélem!?

2023. jan. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy rokon elvesztése ( főleg, ha szoros volt a kapcsolat ), mindig nagyon fájdalmas. Mindegy milyen okból kifolyólag.

Ugyanis, úgyis el lehet hunyni sajnos tüdődaganatban, hogy az illető soha életében egy szál cigarettát nem szívott el, illetve úgyis természetesen, hogy végig dohányzott. Nyilván a dohányzás komoly rizikó faktor, de ettől függetlenül a gyászt nem ettől tesszük mérvadóvá.

2023. jan. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Sokszor gondolok rá,hogy még velem lenne a nagymamám,ha nem cigizett volna rengeteget. Viszont imádott cigizni. Ha nem tette volna,nem ő lett volna.
2023. jan. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze. Miért befolyásolná a gyászt a dohányzás? Attól még ugyanúgy kedvelhettem az illetőt.
2023. jan. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen sajnálom , azért mert valaki dohányzik nem kell elítélni,

ugyanis Ő is a rossz tulajdonságaimmal szeretett engem .

Sajnos a gyász az élet legfájdalmasabb történése!

nov. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!