Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugye ez nem tüdő rák vagy...

Ugye ez nem tüdő rák vagy valami komolyabb tüdő betegség?

Figyelt kérdés

Múlthét csütörtökön kezdődött az egész. Amikor lefeküdtem volna aludni. Akkor éreztem, hogy az orrcsövemen mind oldalon, hogy ilyen nehéz. Mintha teli lenne. Fújtam bele orrsprayt. Ki is fújtam utána sem lett jobb, kicsit később csak rosszabb lett. És már ekkor észrevettem, hogy a tüdőmbe is néha bele nyilal egy gyengédebb fájdalom. De mintha az egész orrcsövembe is benne lenne kisebb pontokon ez a fájdalom. Meg volt amikor az orrlyukamba is éreztem valami kis bizsergést. Másnap is ez ment egy darabig utána elmúlt. És mintha a gyomrom is fájna ilyenkor egy kicsit. Ezután 2 nap múlva megint ez ment. Utána már ritkábban jelentkezett vettem észre. És gyengébben. Viszont tegnap mikor mentem az utcán. Akkor már erősebben észleltem egy pár óráig. Meg tegnap éjjel még durvább volt vagy 3-4 óráig mielőtt el nem aludtam. Úgy éreztem mintha a nyelő csövembe vagy az orrcsövembe lenne valami oda nem illő kemény vagy tömény, savas valami. Mivel már a nyelés és a légzés is nehezebb lett kicsit. Ma pedig arra keltem, hogy az egész bal orrlyukamba ilyen gyenge de maró fájdalom van. Viszont nem az a nehézség ami előtte. És ekkor már a tüdőmbe nem éreztem semmit. Amit tudni kell, hogy alapból köhögök valamitől már 2 éve kb. Volt 7 éve egy rákos daganatom vékony bélbe. Van egy porallergiám és úgy nézett ki legutobb, hogy egy orrsövény ferdülésem is. Amit az orvosok nem voltak ugye hajlandóak jobban kikutatni és azt mondták nem műtik meg. Tipik magyar egészségügy. 😡Pedig már elmúltam 18 amikor oda mentünk. Az orromat is gyakran fújom. 15 napig szedtem ezelőtt a ludea nevezetü gyógyszert pont emiatt, mármint a köhögés miatt. Úgy 3 hete hagytam abba. Utána pedig találtam a fiókban egy ilyen köptetőt

[link]


Már valszeg régen ott van azt is szedtem. De mostmár abba hagytam mert gondoltam rá, hogy ez okozza. Mert amikor ez kezdődött előtte egy egy nappal elszopogattam egy ilyet. De utána is volt amikor érzékeltem. És pénteken is egy felet. Cigizek is napi 5-6 száll sajnos. Most ma még nem cigiztem de már kezdem egyre rosszabbul érezni magam nélküle. Orrsprayt is kevesebbet próbálok használni. Wick nasivin. Sajnos gyakran csinaltam olyan hulyeseget, hogy lefekves elott befujtam az orrom és nem fujtam ki mielott el aludtam volna. 2 honapja volt olyan hülyesegem is, hogy nagyokat szivtam cigibe es tovabb lent tartottam.

Mégis mi lehet ez. Ugye nem tüdő rák meg olyan betegség ami miatt be kéne feküdnöm a korházba. És mi okozhatja ezt?

Kaptam sajnos 3 covid elleni védőoltást is. 2 Szinofarmot és 1 Johnsont. A harmadikat nem adattam volna be ha Orbán nem tudott volna Januárba átverni azzal, hogy februárba kell a harmadik oltás is ha nem akarom, hogy elveszítsem a védettségi igazolványom érvényességét.

21/F



2022. nov. 20. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
A Cigit ajánlatos lenne letenni....
2022. nov. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos de szerintem ez reflux. Nekem is szokott lenni hasonló. Amikor a gyomorsavam rakoncátlankodik olyankor néha még a tüdőm is fáj a savgőztől.
2022. nov. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21 évesen nem valószínű, hogy a cigitől tüdőrákod lenne. Pláne napi 5-6 száltól. A tüdőrák kialakulásához sok idő kell és persze sok cigi + egyéb tényezők is. Ettől függetlenül persze hagyd el a cigit mert egy csomó gondot okozhat és minél később teszed le annál nehezebb.
2022. nov. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezen kéne, hogy segítsen a Ludea. Nem régen bevettem egyet mégsem segített.
2022. nov. 23. 17:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Én noplaza-t szedtem az elég jól rendbe rakta. Persze egy tablettától ne várj csodát. Ezeket kúrajellegűen kell szedni.
2022. nov. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. nov. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!