Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhat jobb here fájdalmat...

Mi okozhat jobb here fájdalmat, ha orvosi diagnózisként a csavarodás, akut gyulladás kizárt tényező?

Figyelt kérdés
1 hete folyamatosan fáj a jobb herém, egy ideig enyhén, majd aztán durván, majd aztán szinte türhetetlenűl. Terhelésre sokkal nagyobb mértékben fáj. Orvosi vizsgálaton voltam ma és csináltak UH-t is hiszen felmerült a heretorsió mint egy ok, de szerencsére nem volt sem ez sem gyulladás, viszont arra nem kaptam választ, hogy akkor ezt mi okozza. Nem urológus orvos látott hanem egy sürgősségis főorvos, aztmondta urológiára nem ad beutalót mert nincs nagy probléma, szedjek fájdalom csillapítót amíg el nem múlik. Mi okozhatja ezt? Lehet téves a diagnózis, tévedhet az UH vizsgálat?

2023. jan. 19. 22:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Lemaradt annyi hogy 18 éves vagyok
2023. jan. 19. 22:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk itt szakmabeliek és nem is tudjuk a pontos anamnézised, de egy biztos, ha megvizsgáltak és ezt mondták, akkor legalábbis jelenleg nincs nagy gondod. Nem hordasz szűk nadrágot, alsógatyát? Azért ha nem rendeződik 1-2 héten belül én elmennék urológushoz, oda nem kell beutaló.
2023. jan. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Urológushoz nem kell beutaló. Fogod magad és elballagsz valamikor.
2023. jan. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2 es kommentelőnek: Nem, csak melegítő nadrágban járok mindennap. Így utólag én is rájöttem hogy nem kell beutaló de köszi hogy ti is rá mutattatok! Még azóta is fáj de már enyhébb.
2023. jan. 22. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!