Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet valami komoly?

Lehet valami komoly?

Figyelt kérdés
Egyszer már írtam de most kifejtem kicsit részletesebben.Pár hete ,,roppant" egyet a péniszem és azóta kicsit mintha balra lenne hajolva,nem is hajolva hanem inkább csavarodba.Fájdalom nincs és az erekció is egyenes viszont ilyen 15fokos szögbe elvan fordulva a péniszem balra(erekció közben is) [link] valahogy így kell elképzelni. És elég könnyen is mozog a bal oldalra mintha félbetudnám hajtani konkrétan.A másik dolog amit tapasztaltam hogy az erekció kezdeténél a pénisz alja vastagabb és keményebb lesz mint fent,mintha fentre nem menne vér elsőnek de utána fent is normális lesz.Eléggé félek hogy valami komolyan baja van amit műteni kell de fájdalom meg semmi nincs így nem értem mitől lehet ez.Ha nem múlik el akkor megnézettem de reménykedhetek hátha magától helyrejön.20F

2021. márc. 12. 00:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sérülhetett a barlangos test, de az a furcsa hogy nincs fájdalom. Pedig egy ilyen sérülésnél kellene hogy legyen. Azt nem mondom hogy nincs gond, mert egyrészt nem vagyok doki, másrészt ezt te érzed és látod, de a görbület ill. enyhébb csavarodás másnál is eőfordul én ez nem befolyásolja a szexuális élményt. Nem igazán tudok tanácsot adni, max azt hogyha nagyon zavar nézesd meg urológussal, föleg hogy szerintem az itteni válaszok úgysem fognak 100% megnyugtatni.
2021. márc. 12. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy már akkor is írtuk semmi gond nincs. Nem mindenkinek egyenes a pénisze, és ez a fajta fürdéség is bőven belefér, mint ami a képen látható
2021. márc. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elso mindent leirt, en is azt mondon nezesd meg urologussal.
2021. márc. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!