Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agydaganat vagy valamilyen...

Agydaganat vagy valamilyen súlyos betegségem lehet?

Figyelt kérdés

2 héttel ez előtt belázasodtam és nem éreztem jól magam egy tipikus megfázásnak indult. A tünetek elmultak azonban pár napra rá elkezdtem furán érezni magam, úgy éreztem hogy elfogok ájulni, de végül picit jobban lettem. Azonban azóta fáj hátul fejem illetve inkább nyomas szerű érzést érzek. Ami aggasztóbb hogy azóta nagyon ködös lassú az agyam és kicsit ugy érzem magam mintha a világot egy ablakon keresztül nézném. Disszociáció a pontos megnevezése ennek ha jól tudom, nagyon furcsa álomhoz hasonló érzés, szédülés szerű érzet is jelen van e mellé ami nem forgó jellegű inkább iylen bizonytalansag erzet de elég erös. A vérképem rendben van nem rég voltam vérvételen, a szívemmel sincsen gond ezt is megvizsgálták a napokban. Házi orvosom egyszerű teszteket vegeztetett el velem de azt mondja szerinte semmi komoly ő nem lát semmi jelet. Anyukám agydaganatban hunyt el ezért nagyobb eselyem van a kialakulására. Ezek a tünetek nagyjából egy hete állnak fennt, időnként enyhülnek minimálisan.

Mi a franc lehet ez nagyon aggódom. Ha nem javul 1 héten belül bejelentkezek neurológiára.



2023. jan. 20. 18:13
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

#4 megint, én is pontosan így voltam ezzel. Iszonyatosan féltem, volt hogy napokig aludni se tudtam mert biztos voltam benne, hogy daganat. Fájt a fejem és én is szédültem. Néha olyan érzés volt mintha hirtelen elment volna az erő a lábamból és a gondolataimat nem én irányítom. Bár a legtöbb tünetem eltűnt, de a szédülés még mindig néha visszatér:/


Én 17 voltam akkor, és hasonló gondolataim voltak, ne reagáld túl, menj el az orvoshoz és kiderül, hogy semmi komoly. Sajnos a net nagyon komolyan eltorzítja a valóságot a tünetekkel kapcsolatban…

2023. jan. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez van Jan 21 óta. Nem tudom, hogy voltam-e covidos, mert a bölcsödés gyerekem mindent hazahoz, szeptember óta beteg vagyok folyamat, torokfájás, orrfolyás, fejfájás, höemelkedés, izületi fájdalmak, gyomorbajok és ezek keverékei. Tesztelgetni nem szoktam. Vérnyomásom jó, pulzusom is.
2023. jan. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 NTBS ***** válasza:
Ez sok minden lehet.
2023. jan. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem covidtól van, mert nekem már 20 évesen is volt ilyen és most 40 vagyok.Van hogy hónapokig tart de olyan is hogy pár óráig :(
2023. jan. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 Csabi34 ***** válasza:

A tünetek amiket leírtál, azokat sok dolog okozhatja, nem csak agydaganat. Az ájulási érzés, a fejfájás, a disszociáció, a szédülés és az álomszerű érzés mind olyan tünetek lehetnek, amiket valamilyen egyéb ok okoz, 99% a valószínűsége, hogy nincs agydaganatod.


Az, hogy anyukád agydaganatban hunyt el, valószínűleg növeli a kockázatot, de a tüneteid nem agydaganat tünetei.


Azt javasolnám, hogy fordulj neurológushoz, hogy részletesebben megvizsgálják a tüneteidet, és kiderítsék mi okozza őket. A neurológus valószínűleg részletesebb vizsgálatokat fog elvégezni, például MRI-t, hogy kizárja az agydaganatot, és megtalálja a valódi okot.


Amíg a tüneteid nem enyhülnek, javasolnám, hogy pihenj minél többet, és kerüld a stresszes helyzeteket. Ha a tüneteid súlyosak vagy rosszabbodnak, fordulj azonnal orvoshoz.

2023. jan. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
Szia! 4-5 napja szédülök, fájdogàl a fejem, gyenge vagyok. Lábaim és a kezeim is gyeng
2023. jan. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:

Bocsánat, folytatom. Tehát gyengék.

Idegesít és pánikolok, ami nem segít természetesen. Vérnyomásom, vércukrom jó.. Pár napot várok, aztán doki.

2023. jan. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Igen nekem is így indult, viszont tegnap óta sokat javult a helyzet, de azért dokihoz elnézek mindenképp.
2023. jan. 28. 22:51
 19/29 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azóta?
2023. febr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Elmúlt minden tünetem szerencsére! Fejfájás néha néha visszatér, de sokkal enyhébben mint korábban.
2023. febr. 19. 11:34
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!