Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agydaganat vagy valamilyen...

Agydaganat vagy valamilyen súlyos betegségem lehet?

Figyelt kérdés

2 héttel ez előtt belázasodtam és nem éreztem jól magam egy tipikus megfázásnak indult. A tünetek elmultak azonban pár napra rá elkezdtem furán érezni magam, úgy éreztem hogy elfogok ájulni, de végül picit jobban lettem. Azonban azóta fáj hátul fejem illetve inkább nyomas szerű érzést érzek. Ami aggasztóbb hogy azóta nagyon ködös lassú az agyam és kicsit ugy érzem magam mintha a világot egy ablakon keresztül nézném. Disszociáció a pontos megnevezése ennek ha jól tudom, nagyon furcsa álomhoz hasonló érzés, szédülés szerű érzet is jelen van e mellé ami nem forgó jellegű inkább iylen bizonytalansag erzet de elég erös. A vérképem rendben van nem rég voltam vérvételen, a szívemmel sincsen gond ezt is megvizsgálták a napokban. Házi orvosom egyszerű teszteket vegeztetett el velem de azt mondja szerinte semmi komoly ő nem lát semmi jelet. Anyukám agydaganatban hunyt el ezért nagyobb eselyem van a kialakulására. Ezek a tünetek nagyjából egy hete állnak fennt, időnként enyhülnek minimálisan.

Mi a franc lehet ez nagyon aggódom. Ha nem javul 1 héten belül bejelentkezek neurológiára.



2023. jan. 20. 18:13
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
további jobbulást!:)
2023. febr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
A tünetek visszatértek... Nyom a fejem hátul 0-24 és picit szédülök, ködös az agyam... Azt hittem vége ennek a rémálomnak.
2023. márc. 12. 17:23
 23/29 anonim ***** válasza:

Egyszer én is voltam így 5 napig . Nyomás a fejemben , mintha messziről hallanék , szédülés is volt. Mondtam a dokinak hogy napok óta kába vagyok ,megmérte és 165 volt a vérnyomásom.

Ennek sok éve már.

Kérj egy beutalót koponya ctre. Csak azért hogy megnyugodj! Magas vérnyomás is okoz ilyet meg alacsony is.

2023. márc. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet nyaki gerinc probléma is. Próbáld meg ellazítani a nyak izmaidat. Youtube-on találsz sok videót hozzá. :)
2023. márc. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Voltam neurologián...

neuronitis vestibularis ra gyanakszik, de még mennem kell mri vizsgálatra. A tünetek hullámzóan vannak jelen, de még mindíg küzdök vele.

2023. márc. 24. 18:04
 26/29 anonim ***** válasza:
Legalább valami ötlet már van akkor, kitartást!:)
2023. márc. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Nos.. sajnos még mindíg zajlik a dolog megjártam az MRI t is már. Nincs baja az agyamnak hálaég, de más probléma viszont látható:


"Bal oldali túlsúllyal mastoidalis sejtek egy részében krónikus gyulladásra utaló zsíros degeneratio látható, egyebekben a sinusok, rostasejtek és mastoidalis sejtrendszerek normális légtartalmúak"

2023. ápr. 25. 09:24
 28/29 anonim ***** válasza:

Ijeszto tunet a deperszonalizacio/derealizacio/disszociàció, de maga a szédülés, mint tünet kiválthatja sajnos. Tehát ha valaki szédül, az agy úgymond “pánikra” kapcsol és ez vàltja ki a disszociatív tüneteket.


Nekem egyébként pont ilyen tüneteim voltak 2015 ben, majd elmúlt, de elő-elő jött. És most kb 3 éve elmondhatatlanul szenvedek, mert már 0-24 azt érzem, hogy egy hajón hánykolódom, (fekve is) + húz a gravitáció, és még rengeteg más tünet. Valószínű spontán kialakult Mal deDebarquement szindrómám van, ami egy ritka betegség, legtöbbször hosszú passzív (hajó, repülő stb) utazás váltja ki, de ezek nélkül is kialakulhat…

Remélem neked megoldódik és nem fajul idáig a dolog.

2023. ápr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Kérdező, azóta hogy vagy? Mit állapítotak meg ?
2023. aug. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!