Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Helicobacter mellett milyen...

Helicobacter mellett milyen étrend ajánlott?

Figyelt kérdés

Most lett meg az eredmény,az orvoshoz vissza másfél hónap múlva kaptam.

Akinek már volt ilyen fertőzése,minden tanácsot szívesen fogadok ezzel kapcsolatban! Köszönöm előre is.



2023. jan. 21. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
17%

Ez egy olyan baktérium, amellyel évszázezredek óta együtt élünk, szimbiózisban (!). Örülj neki, hogy "fertőzött" vagy, és lehetőleg ne bántsd ezt a jótékony baktériumot, mert nem véletlenül van ott.


[link]

2023. jan. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen,ezt tudom,hogy jó ha jelen van,de csak addig amíg fájdalmat nem okoz.

Ha nincs kezelve,a későbbiekben komolyabb próblémákat idéz elő ( gyomorfekély,rák...) szeretném mindezt elkerülni.

2023. jan. 21. 10:14
 3/4 anonim ***** válasza:
A háziorvosod tuti hamarabb is elérhető, kérdezd meg. Az enyhébb esetekkel úgyis ők foglalkoznak.
2023. jan. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hívtam őt is,azt tanácsolta,hogy szedjem addig a controloc savlekötőt,amíg nem jutok vissza a gasztro orvoshoz.
2023. jan. 21. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!