Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Múlt már el valakinek vagy...

Múlt már el valakinek vagy csökkent esetleg állkapocsizületi baj kezelésével a fülzúgása?

Figyelt kérdés

#fájdalom #fülzúgás #Állkapocsizületi betegség
2023. jan. 23. 17:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Fél évbe telt mire rájöttek mi a bajom. 13 fogorvost megjártam mire a 13. Rájött ez bizony az állkapcsom. Egészséges fogaim fájdalma, arc fájdalom, fülfájdalom, fülzúgás. Most próbálok bejutni a gnatológiára. Balra el is van csúszva úgy látom az alsó állkapcsom,éjjel fél éve szorítok és csikorgatok is.
2023. jan. 23. 17:25
 2/6 anonim ***** válasza:

Hogyan kezelik az állkapocs ízülettel kapcsolatos problémákat? Lehet, hogy nekem is ez van. A két hátsó fogam fájt úgy, hogy nem volt lyukas. /egy oldalon/. Jelenleg panasz mentes. A következőket teszem rendszeresen:

- Negyedévente cserélem a fogkefémet. Így erősebben dörzsölöm a fogínyt.

- Balsamio fogkrémet használok.

- Aszkorbinsavval dörzsölöm a fogínyt.

- Biyovis foggélt használok.

- Q 10 napi 1x1 szem.

Mindezek nem gyógyítják az állkapocsizületi gyulladást, viszont biztosítják a vitamin pótlását.

2023. jan. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Most jelent meg a következő cikk a WebBeteg oldalon:Állkapocs-diszfunkció - okok, tünetek, kezelés.

[link]

2023. jan. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Egyszerűen lehetetlen bejutni a sote-ra, így elegem lett és felhívtam ma a balance dentalt. Igazából a legnagyobb félelmem, hogy nem fog a fülzúgás elmúlni pedig egyértelmű már hogy az állkapcsom műveli.Ugye a panaszaim is egyértelműen arra utalnak és készült koponya nyaki MRI, carotis doppler is és fül orr gégét is megjártam. 30 éves vagyok egyébként. A fájdalommal nagyjábol elbírok, mert tudom gyógyszerrel csillapítani, de az erős brutál hangos zúgást semmivel... 2 gyermekem van. Egyik 6 éves aki ebben az évben kezdi a sulit, a másik 6 hónapos. Így nagyon nehéz ilyen tünetek mellett, bocsánat a panaszkodásért :( kaptam is a balance dentálhoz időpontot(persze mert fizetős,magán)
2023. jan. 24. 15:06
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm egyébként a cikket☺️
2023. jan. 24. 15:12
 6/6 Beleske válasza:
Szia, végül megoldódott a problémád?
2023. máj. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!