Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vajon mitől lehet ez?

Vajon mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Ha csinálok valami megeröltető munkát és jól elfáradok, akkor a fülem úgymond "bedugul", de nem úgy mintha pl. felmész magasba a hegyre és akkor eltompul a hallásod hanem a külső hangokat rendesen hallom, de ha viszont én elkezdek beszélni olyan mintha belülről hangosan hallanám magam, még a légzésemet is hangosan hallom
2023. jan. 26. 16:50
 1/10 Csabi34 ***** válasza:
Az ilyen típusú fülzúgás oka általában a fül körüli izmokban vagy a koponya alatti nyomás változásában keresendő. Az elfáradás, a stressz és a fizikai megerőltetés is okozhat ilyen típusú fülzúgást. A jó hír az, hogy általában átmeneti jellegű, és pihenéssel, nyugodt körülmények között megszűnik. Ha a fülzúgás hosszú ideig fennáll, vagy ha fájdalommal jár, akkor érdemes orvoshoz fordulni, hogy kizárhassák a súlyosabb betegségek lehetőségét.
2023. jan. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen ha pihenek kicsit akkot elmúlik,de néha még nyugodt, ülő állapotban is előjön és ha lefekszem akkor meg is szűnik.
2023. jan. 26. 17:43
 3/10 Csabi34 ***** válasza:
Hacsak nincs a fotelprofesszor kollégáimnak itt jobb ötlete, akkor orvoshoz kell fordulni, ha rosszabb távon nem múlik el.
2023. jan. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A nagyon fejlett egészségügynek köszönhetően februar 7.-ke előtt nem volt időpont🙄. Tegnapelőtt meg voltam mert lebetegettem és akkor meg nem mondhattam el ezeket a panaszokat mert arra hivatkozott, hogy sok páciense van...
2023. jan. 26. 17:55
 5/10 Csabi34 ***** válasza:
Ja igen, egy másik posztban írtál más panaszokat a légzési panaszokkal kapcsolatban is. Hát lehet, hogy az itteni fotelprofesszor csapat van olyan hatékony, mint a nem működő állami egészségügy.
2023. jan. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen már párszor tettem ki itt kérdést😅. Külföldön élek egyébként és itt az egészségügy eddig rosszabb mint otthon (persze ez a saját véleményem) , de higéniailag viszont sokkal elviselhetőbb. Háziorvosom meg az az embet akinek az életkedve elszállt és kivizsgálások helyetg iratja a gyógyszereit.
2023. jan. 26. 19:52
 7/10 Csabi34 ***** válasza:
Akkor ezek szerint Angliában laksz.
2023. jan. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Neem Anglia hanem kanári szigetek
2023. jan. 26. 20:10
 9/10 Csabi34 ***** válasza:
Értelek, nem tudtam, hogy ott is ennyire rossz az állami egészségügy.
2023. jan. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Saját vélemény volt csak lehet, hogy kiderül a végén hogy toplistás az egészségügy. Amiért írtam azt amit az azért volt mert órákig kellett várnom az orvosra miután egy roham miatt bevittek a kórházba
2023. jan. 26. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!