Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Erős hasmenésem van, ha...

Erős hasmenésem van, ha beveszek hashajtót gyorsabban elmúlik?

Figyelt kérdés
Holnap egy fontos dolgozatot írok, sokat készültem rá és nem akarok lemaradni.:(
2023. jan. 30. 09:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Jajj, ilyen hülyeséget ne csinálj. Csak még rosszabbul leszel.

Most van ilyen hasmeséses (hányásos) vírus. Nekem 1 hete volt. Csak egy napig jött nagyon. Talán neked is elmúlik.

2023. jan. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Mi??? Hasmenésre ne hashajtót vegyél be, hanem Imodiumot.
2023. jan. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Tudom hogy nem legjobb ötlet a hashajtó (van itthon), de ha ettől hamarabb megszabadulok tőle?

Tegnapelőtt voltam fürdőben, egyik barátommal, neki is ment kicsit a hasa. Lehet ott szedtünk össze valamit?

2023. jan. 30. 09:17
 4/9 anonim ***** válasza:

Semmiképp se vegyél be hashajtót! Nem fogsz tőle hamarabb megszabadulni, csak sokkal jobban fog menni tőle, rosszul is lehetsz, hiszen lehet, hogy magától már elmúlna az inger, de a hashajtó csak elhúzza az egész dolgot. Ha vírusos a fertőzés esetleg, akkor jobb, ha kijön, szóval ha megteheted és esetleg otthon vagy, ne vegyél be hasfogót sem, hagy tisztuljon ki a szervezeted. Ha mégis hasfogót vennél, vírus esetén szintén jobb a széntabletta. Az immodium sokkal hatékonyabb, de nem javasolt vírusos hasmenés esetén. Mondjuk, ha nagyon nem múlik és meg kell írnod a dolgozatot, akkor persze vedd be a hasfogót.

Ha véletlen nyeltél a vízből, előfordulhat, hogy onnan kaptad el, de nem lehet, hogy rosszat ettetek?

2023. jan. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem szabadulsz meg hamarabb tőle.
2023. jan. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek ment a zöld!

#4, étteremben ettünk, sokat ettünk, és még utána is otthon összeettünk mindent amit csak lehetett. Lehet hogy gyomorrontás lehet a baj esetleg? tegnap rázott a hideg kicsit, és nagyon rosszul éreztem magam, meg görcsölt a hasam

2023. jan. 30. 09:33
 7/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
25%
Aktív szenet kell venni és azt bevenni, a Cralex-ből beveszel 3x4-et,mssnaora nem lesz hasmenésed, plusz a mérgeket is meg tudja kötni.
2023. jan. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha csak gyomorrontás, akkor szerintem 1 nap alatt elmúlik.
2023. jan. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogysiker?
2023. máj. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!