Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fülcsengés és aligtudok...

Fülcsengés és aligtudok elaludni ellazulni?Bővebbent lent irok?

Figyelt kérdés

4 napja kezdődött egy fülsipolással nem erős de este hallható na most én roppantmód stresszes életet élek és mostmár szeretném ezt megoldani.Szeretnék felkeresni egy jó pszichológust is aki segit ebben,hogy ezt leküzdjem.


Tehát mint irtam 4 napja kezdődött ez a fülsipolás emiatt én erre rettentően rávagyok parázva,stresszelve emiatt kialakult bennem esténként az hogy nagyon nehezen és sokára alszom el.Valaki aki esetleg tudna valami saját tapasztalat alapján javasolni esetleg bármiféle gyógyszer vagy készitmény ami tényleg hatásos stresszre és elalvásra amitől úgymond kidőlsz este olyan álmos leszel és nem stresszelem magam ezen.


Ameddig nemtudok eljutni pszichológushoz addig kell valamilyen megoldás.


2023. febr. 2. 07:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a jobb füled cseng, próbálj ellazulni, nem idegeskedni, "eggyé válni" a hanggal, mond magadnak hogy nem idegesítő, hanem nyugtató, stb, és lzulj bele.

Ha a bal füled cseng, akkor próbáld figyelmen kívül hagyni, esetleg nézesd meg a vérnyomásod, hátha magas, és azért hallod.

2023. febr. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az egyes kommenttel. (Nekem is van, régóta) Kivizsgáltathatod, hogy nem-e valamilyen komoly ok okozza, de elég sokféle oka lehet, lehet találgatni, igazi megoldás nincs. HA vigasztal az elején szerintem mindenki így reagál. A legjobb megoldás, ha ignorálod, nem figyelsz oda. Mint egy háttérzaj, ami nem számít. Idővel meg lehet szokni úgy, hogy nem érzed már hogy van, csak ha épp ez a szándékod, hogy figyeld.
2023. febr. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

És valamilyen nyugtató hatású szer? Tea?Vény nélkül kapható valami?

Egyszerűen olyan mintha nemlennék álmos és tudom hogy ideges vagyok.

2023. febr. 2. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!