Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen tapasztalatok vannak a...

Milyen tapasztalatok vannak a pikkelysömör elleni Predermis krémmel?

Figyelt kérdés

#pikkelysömör #predermis
2023. febr. 4. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Üdvözöllek! Az ismerettségi körömben idős hölgyet kezeltek a Predermis krémmel. Szépen elmultak neki a sebei.
2023. febr. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megrendelem én is és kipróbálom!
2023. febr. 5. 11:48
 3/10 anonim válasza:
Működött?
2023. febr. 25. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Segített a krém?
2023. máj. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Végül eddig azt nem próbáltam. Most más van tesztelés alatt, és úgy tűnik, hogy jó is, pedig nem gondolná az ember. Ez egy olcsó testápoló kém, annyival tud többet, hogy önbarnítós, lehet emiatt van ilyen "mellékhatása". Ez egy DM sajátmárkás, Balea Magic Summer a neve, 999 forint 400ml. Nekem eddig bevált, majd meglátjuk hosszabb távon. Ahol bekened a szélén az egészséges bőr kicsit bebarnul néhány óra múlva.

[link]

2023. máj. 11. 15:04
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, hogy válaszoltál. Ezt a krémet nem próbálnám ki, rettentő érzékeny a bőröm és hulla színem van :) viszont egy másik balea terméken gondolkodom, a holt-tengeri sós, azt nem próbáltad esetleg?
2023. máj. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet, kipróbálom!

Nekem még a Bepanthen Plus vált be (csak a Plus, a többi nem működött, próbáltam mindet, olyat is, ami itthon nem kapható), van belőle már 100 grammos is, csak sajnos jó drága, 3800-4500 forint :(

2023. máj. 13. 12:27
 8/10 A kérdező kommentje:

Még egy egy pár tipp a sorstársaknak: nekem az ízületigyulladásokra a lenolaj jött be, kapható salátaolajként a DM-ben, Müllerben. Napi 1-2 evőkanál, és érezhetően működik. Egy idő után elég undorító az íze, én kaja közben két falat között húztam egyet a kis üvegből.

Sajnos a körmök is érintettek lehetnek, erre a Béres Csepp Extra volt jó (de csak az Extra!).

2023. máj. 14. 23:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam a holt-tengerit, nekem semmire sem volt jó. 5 perc után a szokásos hámlás viszketés. Csak gondoltam megosztom.
2023. máj. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem meg a lenolaj nem használt. :) Az még egy undorító dolog, ha valaki már ezelőtt 40 évvel eleget hígított olajfestéket vagy alapozásnak beeresztett fát lenolaj kencével. :D Pedig azt nem ittam, de valahogy azon élmény szaga meg a fogyasztható lenolaj íze (nem is annyira a szaga, érdekes módon) tökéletesen összejön. :D

De én mondjuk már sokszor írtam itt a Gyakorin, hogy a pikkelysömör kifejezetten az a cikmány, amire ha valakinek beválik valami, a következő 10 próbálkozónak nem válik be.

2023. máj. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!