Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi idő alatt múlik el a...

Mennyi idő alatt múlik el a rózsahámlás?

Figyelt kérdés
Kb 1-1,5 hete jöttek ki rajtam a foltok, nem fáj, nem viszket, de nem szép, testápolóval kenem. Egyelőre elég makacsul tartja magát.
2023. febr. 5. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem viszketett is az anyafolt. Amit neten olvastam pár hét volt a lefolyása. Örültem is neki. Aztán majd egy évig nem múlt, a testem heges maradt. Nem volt jó móka.
2023. febr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kented valamivel?Orvos látta?
2023. febr. 5. 18:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Kentem de szart sem ért. Valamit felírt a doki amit a patikában kevertek ki. Krém volt.
2023. febr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Férfi vagy a 30-as éveid elején? Csak érdekel tényleg mennyire hiteles, hogy ilyenkor jön elő. Amúgy én annyi voltam kb.
2023. febr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy ne kend testápolóval, még szarabb lesz. És ne nagyon használj tusfürdőt se most.
2023. febr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nő vagyok, 30 éves. Azok számára akik hasonló cipőben járnak, megosztom a tapasztalataimat:

fürdeni lehet, testápolózni lehet és háziorvossal Locoid nevű szteriodos krémet feliratni, patikában keverik ki.3 nap után látványos javulás, 1 hét után foltok eltűnése.

2023. febr. 22. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!