Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akinek volt rózsahámlása...

Akinek volt rózsahámlása annak mennyi időbe telt mire elmúlt? És mennyi idő után fürödhetett tusfürdōvel?

Figyelt kérdés

2019. febr. 7. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem semmi se segített és hosszú hónapok kérdése volt, mire javult a helyzet. Az én esetemből viszont ne indulj ki, van más jellegű betegségem sajnos, ami miatt rohadt nehezen gyógyulnak az ilyen jellegű dolgok is. Pár nap után engem nem érdekelt hogy nem szabadna, baba tusfürdővel zuhanyoztam. Amúgy még mindig van pár ami nem múlt el, pláne nem nyomtalanul. Nagyon sok van rajtad? Ha leizzadsz és levetkőzöl egy tükör előtt, akkor látod meg, mennyi is a valós mennyiség.
2019. febr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2 hete jött ki rajtam mult héten volt a legtöbb a mellkasamon és a hatamon összefolyt azóta már jóval kevesebb van de már hámlik is ( a fejemen is volt és ott is hámlik most).
2019. febr. 7. 20:08
 3/10 A kérdező kommentje:
És a bőrgyógyász azt mondta hogy szépen javul.
2019. febr. 7. 20:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Kaptál rá valami szart amit a patikában kikevertek? Amúgy nálad a betegség szerencsés, normális lefolyású. Szerintem még 2 hét és vége. Ne piszkáld. Ha jó bőröd van, hegek sem lesznek.
2019. febr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Háziorvos először valami lágy krémet írt fel majd rá egy hétre valami zsíros, kénes cuccot ami büdös volt és még mindig érezni rajtam a szagát (ezeket már nem használom) a memogent használom amit a bőrgyógyász írt fel.
2019. febr. 7. 20:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Amikor kezeltem valamivel mindig rosszabb lett. Amikor lefostam az egészet, akkor szépen múlt. Nem látványos, de engem szétkapott rendesen anno. De mint írtam, nálam nem csak ez a gond. 6 hétre írták ha jól emlékszem a gyógyulást, nincs sincs már sok, tarts ki!
2019. febr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2019. febr. 7. 20:24
 8/10 A kérdező kommentje:
Ui. Már csak a fejbőröm és az arcom zavar mert úgy néz ki mintha kiszáradt volna
2019. febr. 7. 20:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a búrámon nem volt szerencsére, de engedd el. Te tudod mi bajod van és hogy hamarosan elmúlik. Nem esztétikus, de ez egy ilyen móka 😀
2019. febr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9 éves lányomnak most volt, 2 hét alatt elmúlt, vagyis egy picit látszik a hasán. Neki a tarkóján volt az anyafolt. Orvos írt fel mosdókrémet azzal fürdött, és cinkrázóval kentem.
2019. febr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!