Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki esetleg! Mi lehet ez,...

Valaki esetleg! Mi lehet ez, esetleg súlyos beteg lennék?

Figyelt kérdés

Sziasztok, röviden leírnám az egészet de amúgy hosszú lenne..


Nos, ez az egész november végén kezdődött, meccsen kicsit megszédültem. Rá olyan 5-6 órára egy bevásárlóközpontban pedig rosszul lettem, elkezdett gyorsan verni a szívem, szédültem. Azután jobb lett, ittam, ettem. Másnapra rá megváltozott minden, olyan érzésem volt, illetve van, mert még most is tart, hogy mintha szédülnék, de közben nem. Lehet hülyén hangzik de olyan furcsa minden. Ezen kívül nem volt illetve nincs más tünetem, egyszer volt kb. Egy hónapja, hogy hányingerem volt reggel és este, 1 hétig pontosan, meg fájt a fejem több napig.


Voltam 2 vérvételen is, minden jó volt, a fehérvérsejtek száma nagyon minimálisan emelkedett volt, de azt mondta a doki az a szénanáthámra tekinthető vissza, illetve nagyon minimális vashiányom van, de ez nem befolyásol semmit.


Tehát olyan érzésem van majdnem 3 hónapja, minthogyha nem én csinálnám a dolgokat, mintha álom lenne az egész. Társaságban vagyok mindig, sportolok. Viszont sajnos majdnem egész nap azon agyalok, hogy nekem súlyos betegségem van ez miatt, pl. Agydaganat.. ha edzésen vagyok viszont nem érzem így magam, ott érdekes módon jó minden!


Köszönöm előre is a válaszokat és annak is aki elolvasta. :)



2023. febr. 6. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Pánikbetegség?
2023. febr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pánikra tippelnék én is, eleinte csak kis rosszulléttel kezdődött nálam is, megszokott útvonalon a munkába menet.
2023. febr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Pánikbetegség/szorongás.


Pszichológust keress fel.


Edzésen azért nem érzed így magad, mert nem ezen agyalsz. Ha valós betegséged van (értsd: szervi), az nem válogat aközött hogy éppen edzel vagy boltban vagy.

2023. febr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
48%

Hát a tünetek valóban pánikbetegségre utalnak, viszont azt nem tudom, hogy miért nem múlik el ez a rosszullét.

Máskor is voltál már rosszul bevásárlóközpontban, vagy nagy, nyílt helyeken? Mert ha igen akkor lehet agorafóbiád is.

2023. febr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


4-es válaszoló: volt, igen, de viszont a kocsiban, full random jött elő, semmilyen kiváltó oka nem volt, nem ért trauma stb...


Márciusban megyünk még terheléses kardiológiai vizsgálatra, pár napra rá pedig hematológushoz, mert a szívemben van pitvarsövény hiány, és hogy megnézzék hajlamos vagyok-e tüdőembóliára vagy trombózisra.


Persze mindkét helyen elmondom a tüneteket, aztán ha a nagy vérkép sem mutat ki semmit, felkeresünk egy pszichológust mindenképp!


Köszönöm mégegyszer a válaszokat.

2023. febr. 6. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!