Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Súlyos lehet a baj, mit...

Súlyos lehet a baj, mit tegyek esetleges fitymaszűkület esetén?

Figyelt kérdés

Ezt már pár éve észrevedtem, de nem tulajdonítottam nagy figyelmet a "problémának". A lényeg, hogy lankadt állapotban a fitymám nagyon jól hátrahúzható, viszont merev állapotban a makk feléig sem tudom húzni. Próbáltam továbbhúzni óvatosan nem akartam kárt tenni magamban és igazából semmi fájdalmat nem érzek meg szorítást sem egyszerűen nem megy tovább egy bizonyos határon. Olvasgattam itt hasonló kérdéseket, de szeretnék aktuális gondolatokat hallani. Tisztálkodni tudok és minden kijön aminek ki kell jönnie, viszont mégis aggódok... Okozhat ez bajt, fájdalmat vagy egyéb tünetet később?


16/F



2021. máj. 29. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Joggal aggódsz. Fitymaszűkületed van vagy a fitymaféked is lehet az oka. Ez később okozhat gondokat szex során, így érdemes lenne megbeszélned otthon és kezeltetni!
2021. máj. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1-es


Mindenképp műtét lesz a vége vagy hogy megy ez? Kérlek világosíts fel...

2021. máj. 29. 16:05
 3/6 anonim ***** válasza:
En is sokaig huztam, de mutet lett vegul
2021. máj. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Erről én nem tudlak felvilágosítani. Az orvosod tudja majd megmondani, ha megvizsgált!
2021. máj. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Kutakodtam egy kicsit és találtam egy ilyet: [link]


Szerintetek ilyen tágító gyűrűket érdemes lehet használni? Van itt olyan aki használt ehhez hasonlót?

2021. máj. 30. 00:03
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne foglalkozz az ilyen gyűrűkkel és neten kapható otthoni gyors megoldást kínáló eszközökkel, mert több kárt tudnak okozni, mint gondolnád. Érdemes minél hamarabb orvoshoz fordulnod, még mielőtt valóban elkezd fájni. Lehet, hogy kínos, de elmondhatod a szüleidnek, hogy azt gyanítod, valami nincs teljesen rendben, nem kell nekik elmondanod, hogy konkrétan mi, csak vigyenek el orvoshoz. Nem ritka az ilyesmi és a beavatkozás is minimális, viszont az életminőségeden és a jövőbeli szexuális életeden 100 százalékban javítani fog!
2021. máj. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!