Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Reflux esetény mennyi idő...

Reflux esetény mennyi idő amig elmúlik ha változtatok az étrendemen?

Figyelt kérdés

Reflux esetény mennyi idő amig elmúlik ha változtatok az étrendemen?

Illetve volt akinek házi praktikák mellett elmúlt?

Nekem a torkomba gomnboc érzés van és állandoan ilyen fehér váladék jön fel.



2023. febr. 7. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az soha nem múlik el, néha csitul, időnként fellángol, főleg ha nem figyelsz oda az étezésedre.
2023. febr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Es ez komoly problemat okozhat?

Hasam nem faj,torkomse faj

2023. febr. 7. 15:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Vannak savlekötők, de hosszú távon én sem szedem, csak panaszos időszakban, akkor nagyon jók. Muszáj mert szétmaródik a nyelőcsöved és 10 év kb aztán nyelőcső szűkület, ami a nyelőcsőrák előszobája is lehet, nem játék. Étkezéseden változtass, Salvus víz is jó. Diagnosztizált reflux?
2023. febr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem diagnosztizalt csak abbol gondolom hogy krakogok meg gomboc erzes van a torkomba neha.

Ja meg amit irtam hogy slejm szeru valadek van a torkomban.

Meg a nyelvem feher reggelente.


Orr full gegeszem mondta h reflux gyanus.


De a savlekoto nem okoz mas betegseget? Ugy tudom hogy a gyomrot szet cseszi meg demenciat okoz

2023. febr. 9. 07:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Fogaimat tette tönkre, évekig nem tudtam, hogy refluxos vagyok, sokáig rekedt voltam, gégészeten nem mondtak semmit, ők nem találtak eltérést, néha égett a gyomrom.
2023. febr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Demenciát nem okoz a savlekötő :D évekig én se szedném, de időszakonként muszáj. Aztán úgyis vannak lájtosabb periódusok, amikor nem kell. Napi kétszer meg főleg felesleges. Olykor viszont nem árt, bár ha szét van maródva a nyelőcsöved, akkor szedd egy-másfél hétig, max kettő. Akkor szedd végig, hogy helyreálljon a nyelőcsöved, gyógyulhasson!
2023. febr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!