Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek van okom aggodalomra?

Szerintetek van okom aggodalomra?

Figyelt kérdés
2 hete született kisfiam.37.heten megcsinálták a streptococcus szűrést, ami negatív lett. Előtte is volt már kenet vételem és az is negatív volt. Viszont korábban voltam már pozitív, amire akkor kaptam antibiotikumot. Szüléskor az orvos tudott mindenről, mégis úgy ítélte meg hogy nem ad antibiotikumot. Egy nappal tovább tartottak bent minket, a babát megfigyelték. Csináltak vervetelt, ultrahangot, kivizsgálták teljesen, Minden negatív lett. A héten ismét nézték neki CRP szintet az is jó lett. Mégis aggódom a késői fertőzés miatt, azt mondják az a ritkább ha kialakul.. szerintetek lehet még baj belőle? Van okom a túlzott aggodalomra? Érdekelne, valaki járt e már hasonló cipőben. Mivel nincs választott orvos már szülésnél, és akkor találkoztam vele először, őszintén szolva kételkedem picit hogy jó döntést hozott e.
2023. febr. 9. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem értelek. Volt 2 negatív tenyésztésed, de mégis azért aggódsz, hogy beteg lesz? Mégis mitől??



🤦‍♀️

Nemáá

2023. febr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért mert ahány orvos annyi vélemény. Van aki azt vallja ha egyszer pozitív voltam akkor hordozó maradok. És 37.heten negatív az rendben van, de 40.hetre szültem , addig akár ki is alakulhat újra. Tudom túlaggodom, első baba :/
2023. febr. 9. 20:13
 3/3 anonim ***** válasza:
De a gyermekednek is 2x is negatív lett minden..
2023. febr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!