Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha daganat gyanúm van,hova...

Ha daganat gyanúm van,hova menjek vele?

Figyelt kérdés

Háziorvoshoz csak kedden tudnék elmenni legközelebb (falun lakom).

Dudorjaim vannak,amiről raktam fel képet több külföldi fórumra,orvosok is válaszolnak és sokan azt tippelték,hogy daganat és minél előbb nézessem meg. Nyirokcsomóim is a hónaljban hónapok óta be vannak duzzadva,de nem fájnak,így nem igazán tűnt fel.

Ügyeletre gondolom nem lehet menni ilyennel (?)


2023. febr. 10. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Honapok ota tart, ugyelet nem erre van, keddig mar csak kibirod.

Haziorvos tud egyebkent is tovabbkuldeni.

2023. febr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz,de én 99%ban írom azt látatlanban hogy nem az. Nem voltal meg fazva vagy beteg?? Mert attól is elő jöhet. De ne diagnosztizald magad legyszi addig… :) írd meg majd h mit mondtak
2023. febr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
daganat?google a háziorvosod?ciszta ez az már meg se fordul az eszedbe?😂😂😂
2023. febr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elég jellegzetes,mert a mellkasomon van a dudor,kemény,csontszerű. A tippek szerint jóindulatú csontdaganat,ha hosszú évekig nem okozott panaszt.

Pár hónapja voltunk utoljára vírusba,de azóta nem voltam beteg.

Csak az tűnt fel,hogy borotválkozásnál kicsit érzékenyebb ott már régóta,de nem is igazán gondoltam bele.

2023. febr. 10. 16:06
 5/5 A kérdező kommentje:

Kivárom a keddet akkor,én is így érzem jónak,mert amúgy se szeretnék senkit ezzel terhelni és akkor legalább feltűnés nélkül eljutok orvoshoz.

Mindenképpen írok majd,mi lett végül!

2023. febr. 10. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!