Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Abban biztos vagyok,hogy...

Abban biztos vagyok,hogy adhds,személyiség zavaros és szociális fóbiás vagyok de abban kétségeim vannak,hogy asperger-szindrómás is vagyok hogyan győződhetnék meg róla!?

Figyelt kérdés

Mind a négy szakorvosok által feltételezett és diagnosztizált kórisme.

De az autizmus spektrumzavarban kételkedek megmondom és leírom önöknek őszintén.



2023. febr. 11. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Már megint te?? Mégegyszer elmondjuk akkor, negyvedötödik alkalommal is, hogy a mentális betegségek nem pokémonok, amiket össze kell gyűjteni! Jó éjszakát!
2023. febr. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Ezek között annyi az áthallás, hogy az orvosok is gyakran tévednek. Persze lehet, hogy ez csak az én tévhitem.

Egyébként ezek emberi dobozolások mindenféle lelki állapotra. Miért olyan fontos ezeket tudni? Lehet csak túl komolyan vennéd utána mondjuk az aspergeres szerepet. Miközben ha nem rugóznál rajta, tök "normális" tudnál lenni

2023. febr. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Szerezd meg hát miiiind, szerezd meg hát mind!
2023. febr. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez a 4 dolog gyakran együtt jár, az autisták esetében nagyon gyakori a szoc fóbia, az ADHD-val sok esetben komorbid (viszont sok tünet megegyezik vele), illetve könnyen diagnosztizálhatnak félre személyiségzavart autizmusra és ADHD-ra is.

Nem kirívó eset a tiéd, nem tudom, hogy miért estek neked, nálam is hasonló a helyzet. Szoc fóbiáról és személyiségzavarról van diagnózisom, autizmusra várólistán vagyok és gyanakodtam már ADHD-ra is, de annál nem vagyok biztos benne, hogy kimerítem-e az összes kritériumot, vagy csak a többi szól közbe.

2023. febr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!