Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mik a Szociális fóbia jellemzői?

Mik a Szociális fóbia jellemzői?

Figyelt kérdés
Érdekelne, mert sajnos arra gyanakszom lehet nekem van. Hogyan lehet kezelni, enyhíteni? Nagyon rosszul érzem magam emberek között, kivéve a barátok az csak néha fordul elő. Úgy érzem mintha mindenki engem nézne, vagy rólam beszélne. Azt is észrevettem, hogy kivagyok az emberek véleményétől és inkább ha szeretnék valamit megcsinálni 2× átgondolom mert mások véleményétől tartok. És utálok telefonálni, inkább írok de egyszerű beszélgetésen is angyalok, nehogy valamit elroncsak. Ezek mellett gyors szívverés, remegés, beszélni is nehéz. Olvastam már róla de kíváncsi vagyok a véleményetekre. Ha van, érdemes lenne szólni egy pchihológusnak?

2022. nov. 16. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek jóeséllyel lehetnek annak a tünetei. Sokkal fontosabb, hogy mit tehetsz ellene...
2022. nov. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És mit tehetnék?
2022. nov. 17. 19:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Pontosan mit tehetsz, azt nehéz leírni, de mindenképp célszerű megtalálni, mi táplálja a félelmet. Ha gondolod, ezt írd meg, lehet, könnyebb segíteni benne...


Ha gondolod, írj itt kommentben, de ha nem akarod nyíltan leírni, írhatsz privit is!

2022. nov. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!