Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miteszeres arcra a legtutibb...

Dzseni5555 kérdése:

Miteszeres arcra a legtutibb bőrgyógyászati gyógyszer?

Figyelt kérdés

Sziasztok évek óta nem tudok rájönni hogy milyen gyógyszert szedjek az arc boromre ami egyszerűen ki szedi a miteszereket az arcombol tudtok ajánlani ilyen gyógyszert tapasztalat alapján? Rengeteg bőrgyógyász hoz jártam de nem irnak fel nekem gyógyszert csak skinoren meg ilyen krémek és kozmetikushoz ajánlanak hogy majd ő ki nyomkodja és ezért fizetek 18 ezreket magán bőrgyógyász orvoshoz…..

minden hónapban járok kozmetikushoz nyomkodasra kipróbáltam már a fekete maszk zöld maszk rizstej szappan manna szappan fekete szappan tenutan kapszula skinoren krém zinerit és semmi..!! Valaki segitsen 22L



2023. febr. 13. 17:17
 1/3 A kérdező kommentje:

Olyan gyógyszer is jó ami rendelhető bármi !!

Fog gátló nem érdekel.

2023. febr. 13. 17:20
 2/3 anonim ***** válasza:
37%

Ha 22 évesen még nem találtál rá a tudatos bőrápolásra és még a szappanokban hiszel, akkor sajnos nagyon h*lye vagy.


Hidratáló, retinol, szalicilsav, agyagmaszk, azelainsav, fényvédő...mond neked itt bármi bármit is? Ha már van benne egy olyan dolog is, amiről azt sem tudod, mi fán terem, akkor illik leülni a gép elé és elkezdeni olvasgatni. Másnak is ment, neked is fog.

2023. febr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

BHA (szalicil sáv) kifejezetten ilyen bőrre való, de nekem az AHA (glicolic sav) is bevált. Utolsóból elkezdtem használni egy gyenge 4%-ost heti 3x és eltűntek a miteszereim.

És a pattanásra hajlamos bőrre komedogén mentes krémek kellenek. Tehát az olajos krémeket kerüld, plusz egyes összetevőket.

Felesleges pénzkidobásnak tartom fizetni a nyomkodásért. Sőt ha csak miteszered és pár pattanásos van arra nem kell gyógyszer se. Azt a komolyabb aknékra szokták felírni.

2023. febr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!