Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan tudnám bevenni az...

Hogyan tudnám bevenni az antibiotikumot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ciki vagy nem ciki 17 éves lány vagyok, de nem tudom bevenni az antibiotikumot. Jelenleg tüszős mandulagyulladásom van. Emellé társult az elmúlt napokban 39 fokos láz is. Kiskoromtól kezdve én csak szirupos gyógyszert tudtam bevenni. Azonban a lázam miatt, most megpróbálkoztam az Apranax Dolo-val és lement. Csillapította a lázam. Ma ismét vettem be, ismét lement. Azonban ma kettévágtam az antibiotikumot ( Cefzil 500g) és bárhogy próbáltam nem ment le. Felolvadt az egész a számba hiába próbáltam lenyelni. Így kiköptem. Fogalmam sincs miért nem megy le az antibiotikum, de a lázcsillapító pedig igen. Adjatok tanácsokat, köszönöm!

2023. febr. 13. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Sok vízet ígyál rá úgy lemegy a torkodon.:D

Tényleg.

2023. febr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyorsan kell ezt csinálni, nem ízlelgetni, meg hagyni, hogy olvadjon, mert egy undi massza lesz belőle, amit bárki kiköpne. Gyorsan!
2023. febr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Belerakod a szádba és valami sűrű gyümölcslevet inni is rá azonnal, leviszi.
2023. febr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2023. febr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én letolom a nyelvem leghátuljához, ahol már akaratlanul is nyelnék, és szénsavas! valamivel veszem be.


De ha nem kapszula, akkor egy gyógyszert össze is törhetsz, bár úgy még undorítóbb bevenni, meg akkor tuti szétmálik.

2023. febr. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!