Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Teljesen kikészülök. Mit...

Teljesen kikészülök. Mit tudnék tenni, hogy javítsak az állapotomon?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 19 éves vagyok és 4 éve van generalizált szorongásom és hipchondriám. Régen iszonyatosan durva volt de szép lassan megtanultam “kezelni” és már másfél éve semmin sem pánikoltam. Sokat próbáltam segíteni másoknak itt és hasonló platformokon a tapasztalataimból.


De hét elején beteg lettem, ami persze teljesen normális, nem is gondoltam semmi különösre. Csakhogy a helyzetem azóta se javult a tüneteim még mindig jelen vannak. Tegnap már elkezdtem aggódni, de az igazán pokol az ma jött el.


Teljesen magába temetett az egész. Tudom, hogy ez a legrosszabb de egész nap csak az interneten keresgéltem a tüneteket, beszámolókat stb. Iszonyatos félelem van rajtam és úgy érzem, hogy nem tudok megnyugodni még kicsit sem. Sőt egyre kevésbé. Anyukám persze próbálja mondani hogy minden rendben, ami jól is esik, de mindig arra gondolok természetesen, hogy MI VAN HA…


Az elmúlt másfél évben semmi ilyen komolyabb idegeskedésem nem volt most meg konkrétan sírok a kádban. Úgy, hogy amúgy sose szoktam.


Van aki esetleg tapasztaltabb az ilyen szituációkban, és tudna valamit tanácsolni? Vagy hogy ő hogyan élte meg?


Elnézést, hogy ilyen sokat írtam, de muszáj volt kiírnom magamból.


2023. febr. 17. 17:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Ûdvözöllek! Ha koràbban le tudtad kûzdeni,- akkor most is vegyél magadon erôt! Foglald le az Elmédet, hogy megszabaduljàl a félelmeidtôl. Tereld el a gondolataidat, akàr mivel,pl: egy kedvenc könyv olvasàsa vagy ilyesmi.
2023. febr. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!