Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan javítsak az állapotomon?

Hogyan javítsak az állapotomon?

Figyelt kérdés

Lassan már az öngyilkosságon gondolkozok de nem sajnáltatni akarom magam csak egyszerűen senki nincs már melletem és velem ,se család se barátok senki . Anyagilag se vagyok túl jól és ami eddig megnyugtatott már az se. Mindenki csak csesztett stb

nem sajnáltatásbol csak egyszerűen örülnék pár tippnek



2022. szept. 9. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Csajozzál.
2022. szept. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Olvassál lelki olvasmányokat. Jézus tanításai, Zsoltárok, stb.

Isten gondviselő, tehát ha már semmid nem maradt, akkor érdemes Istenhez fordulni.


„Miért csüggedsz el lelkem, és miért nyughatatlankodol bennem? Bízzál Istenben, mert még hálát adok én néki, az én szabadítómnak és Istenemnek.”


„Bízzál az Úrban és jót cselekedjél; e földön lakozzál és hűséggel élj.

Gyönyörködjél az Úrban, és megadja néked szíved kéréseit.

Hagyjad az Úrra a te útadat, és bízzál benne, majd ő teljesíti.”


„Ne aggodalmaskodjatok tehát, és ne mondjátok: Mit együnk? vagy: Mit igyunk? vagy: Mivel ruházkodjunk?

Mert mind ezeket a pogányok kérdezik. Mert jól tudja a ti mennyei Atyátok, hogy mind ezekre szükségetek van.

Hanem keressétek ELŐSZÖR Istennek országát, és az ő igazságát; és ezek mind megadatnak néktek.

Ne aggodalmaskodjatok tehát a holnap felől; mert a holnap majd aggodalmaskodik a maga dolgai felől. Elég minden napnak a maga baja.”


stb.

2022. szept. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Keress fel egy pszichológust!

Kezdj el sportolni! Az csökkenti a stresszt.


Ha igyekszel és próbálkozol, akkor rendben fogsz jönni. Nézd a jó oldalát! Felismerted, hogy probléma van, már ezzel előrébb vagy.


Tényleg nincs senki melletted? Egyetlen családtag sem? Egyetlen barát sem?


Ha van valami kérdésed vagy bármi, nyugodtan írj rám. :)

2022. szept. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is egyedül vagyok már egy éve depressziós, ez nem szűnt meg, de az öngyilkossági gondolataim már sokkal ritkábbak. Kezdj el új hobbikat, olyat, amit amúgy nem csinálnál, olvass, eddz, tűzz ki célokat (csak kisebbeket, hogy hamar sikered lehessen) töltsd ki a napodat ilyenekkel, ha nem unatkozol, kevésbé gondolkozol az ilyeneken. Keress barátokat online, járj bulikba, hátha ott összeismerkedsz valakivel és ki tudsz kapcsolódni, tarts háziállatot, meg ilyesmikkel töltsd el az idődet
2022. szept. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!