Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jelenleg 1 mg xanaxot szedek...

Jelenleg 1 mg xanaxot szedek naponta, ha növelem az adagot, az segíteni fog az állapotomon?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit szedhetnék helyette, nagyon rosszul vagyok

Dühös vagyok minden nap, nem tudok aludni, szorongok

Ez elvileg erre van, de nekem semmit sem segít. Csak az alvásban.

Növeljem az adagot és akkor elmúlik a rossz állapot?

Antidepit nem akarok szedni, mert nagyon nagyon rosszul voltam tőle


2022. júl. 26. 07:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
A xanax erre nem megoldás, csak ideig-óráig és csak a fizikai tünetek enyhítésére. Azt nem hiszem, hogy az összes antidepire érzékeny vagy, meg kell találni a megfelelőt. Nekem is csak sokadikra sikerült. Szorongás elmúlt, alvászavar mérséklődött tőle. No és terápia! Az okot kell keresni.
2022. júl. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
94%
Orvossal egyeztess, anélkül megne próbálj változtatni az adagoláson, főleg ne BZD-t, mert roppantul erős függőséget tud kialakítani.
2022. júl. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
10%
Semmi esetre ne növeld . Ez egy nyugtató... Próbáld meg a Frontint helyette.
2022. júl. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%

A frontin ugyanaz a hatóanyag, mint a xanax.

Anyósom is szedi, de szerinte sem ér semmit.

Az 1-es válaszolóval teljesen egyetértek.

2022. júl. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Az mégiscsak kedélyjavító...és nem nyugtató kategória.
2022. júl. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Semmiképp se növeld az adagot, csak még rosszabb lesz. A BZD nem mindenkinél nyugtató hatású, van akinél pont az ellenkezőjét éri el. Orvossal konzultálj, de elsősorban az okot kell megszüntetni.
2022. júl. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
már hosszászoktàl, azért nem használ
2022. júl. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

6, nekem is azt érte el, azóta lettem még rosszabbul, de este meg csak attól alszom.

1, az ok a rengeteg trauma és az elátkozott életem, valamint a mentális beteg elátkozott családom, szenvedésre születtünk, azon terápia nem segít

2022. júl. 27. 07:49
 9/12 anonim ***** válasza:

1-es nagyon jót írt.


A xanax NYUGTATÓ, SZORONGÁSCSÖKKENTŐ. Az altató hatása csak mellékhatás. A dühödre nem lesz jó.


Tehát szépen elsétálsz egy pszichiáterhez, hosszan elbeszélgetsz vele és kérsz egy gyógyszert, ami a dühödet esetleg kicsit mérsékli (bár őszintén fogalmam sincs, hogy mi lenne jó rá: antidepi, antipszichotikum, hangulatstabilizáló, de a doki tudni fogja) ÉS aztán elmész egy pszichológushoz és az elátkoztot életedet szépen elmeséled és elkezdtek dolgozni azon, hogy jobb legyen (ez nem hetek, hónapok, hanem évek munkája lesz).


Van egy olyan gyanúm, hogy amit írtam, azt kivétel nélkül mindegyik dolgot meg fogod hazudtolni és ki fogod jelenteni, hogy baromság. De egy nagyon kicsi reményem is van, hogy a többiek válaszait és az enyémet összerakva hathatós változást és változtatást kezdesz az életedben. Sok sikert.

2022. júl. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9, szerinted honnan van a xanax? Pszichiatertol

Voltam már, de amint mondtam rosszul vagyok az antidepitol, lamolep sem használt

Pszichiátriára befekudni nem akarok, felek tőle

A családomat ha látnád meg elhinned az átkot. Szenvedesre születtünk

2022. júl. 27. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!