Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi tegyek most? Ez így normális?

Mi tegyek most? Ez így normális?

Figyelt kérdés

Mostanában betegedtem meg. Ez mehetett rá a fülemre?

Bedugult a fülem, és nem igazán hallok rajta. De ez csak akkor kezdődött mikor lebetegedtem. Az egyik reggel mindkét füllemre ráment ez. Nagyon szar érzés volt, nem hallottam semmit. De hála az égnek hamar kidugult és legalább hallottam/hallok az egyik fülemre. Sok mindennel próbáltuk már kitisztítani a zsírt, olyanokkal is amik nem jó módszerek, de minden kiszerettem volna próbálni. Ugye azért nem leszek a zsír miatt süket? Mivel tudtam megoldani ezt? Tényleg a betegség miatt lenne, most ilyen a fülem? Ha netán egy kicsit felsértettem az baj okozhat?


Kérlek ne bántsatok és válaszotok előre köszönöm.


2023. febr. 21. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Rámehet a fülre. Lehet belőle agyhártyagyulladás vagy szisztémás megbetegedés is. Fülmosást a háziorvos is csinál vagy fül-orr-gégészetre is mehetsz vele. Otthon nem biztonságos és lehet, hogy maradandó károsodást okoztál magadnak. Majd az orvos tudja megmondani, ha látja, hogy mennyire nagy a baj. Addig használj orrsprayt, a patikában segítenek választani.
2023. febr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a garatüreget és a belső fület összekötő Eustach kürt fala gyulladásba jön, megduzzad a nyálkahártyája, összeérnek a kürt falai, akkor következik be. Gyulladáscsökkentő gyógyszer és orrcsepp segít.
2023. febr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem használtam otthoni fülmosást. És én zsíroldó fülcseppet használok.
2023. febr. 21. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!