Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon aggódok, lehet tüdőrák?

Nagyon aggódok, lehet tüdőrák?

Figyelt kérdés

Pontosan kettő hete, este kicsit fáradtnak éreztem magam és enyhén fájt a torkom illetve belázasodtam. Majd egy négy napig 37.5-39.3 között mozgott a hőm, lázcsillapítóra elmúlt. De azóta is folyton 37-37.5 között van csak este megy le normálisra (ami nagyon fura).


De viszont ha nagy levegőt veszek hörögő hang jön fel, illetve sokat is köhögök, váladékkal. Az elmúlt három évben sokat cigarettáztam, és korábban is volt már sokszor, hogy váladék jött fel.


Múlt hétfőn elmentem a háziorvoshoz aki meghallgatta, majd elküldött, két oldali mellkas röntgenre, ami teljesen negatív lett. Annyit mondott, hogy vírus.


De tegnap már elkezdett fájni a hátam jobb oldalt, az izom, illetve a nyaki csigolyák. Iszonyatosan aggódom, hogy nagy a baj, csak a röntgenen nem

látszott, elég csúnya a köhögés meg ez a hang. Valaki volt hasonló helyzetben?


2023. febr. 27. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

Az, 100%.

Köztudott, hogy minden tüdőrák lázzal kezdődik.

2023. febr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet tüdőrák. Még. Ha sokat cigizel, az lesz később.
2023. febr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Látszódna a röntgenen, csak előrehaladott állapotban jelentkezik a köhögés, azt már egy vak is látná a rontgenkepen, akkor is látják ha még semmi tünet nincsen, amúgy meg ne dohanyozzal, mert nagyon egészségtelen.
2023. febr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Ha még mindig van hőemelkedés, köhögés és fájdalom, akkor kérj antibiotikumot a háziorvostól (pl. a Sumamed hatásos szokott ilyenkor lenni), mert valami pontosan nem meghatározható baktérium okoz gondot (felülfertőződés).
2023. febr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Köhögéstől és a vírustól is fájhat a hátad, nyaki csigolyád, de menj vissza a háziorvoshoz, lehet gyógyszer kell. Mellkas röntgen kimutatta volna, hogy rákos vagy, a panaszaid a betegségtől vannak, köhögés sokszor egy influenza után hetekig is eltarthat.
2023. febr. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gungasam ***** válasza:
A hátfájás és köhögés váladékkal akár tüdőgyulladás is lehet valami bacitól. Gyenge immunrendszeredet a cigivel rontod és súlyosbítod bármelyik betegséget.
2023. máj. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!