Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyérre mit használjak?

Aranyérre mit használjak?

Figyelt kérdés

Sajnos hétfőnként reggel 8-tól este 8-ig van órám -.-

Szünetek 10 percesek az is 3 db van egésznap, örülök, ha eljutok a mosdóba meg eszek pár falatot.

Múlthéten is és ma is megjelent az aranyér, Proktis-M kúpot vettem a többi nap tűrhető órarend szempontjából, 8-tól 3-ig viszont ez a hétfő kegyetlen és érzem, hogy viszket és fáj...

Innék én meg próbálok enni minél több gyümölcsöt de hát ott kell ülni fél napot sajnos

Mivel kenjem? baromira idegesít


2023. febr. 27. 22:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Anusol kúp és kenőcs nekem bevált enyhébb aranyérre. Viszont ha fáj és nem múlik, érdemes inkább megnézetni dokival.
2023. febr. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Reparon kúp / kenőcs.
2023. febr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Reparon kúp / kenőcs. + tabletta.
2023. febr. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Reparon. Amúgy pl. a tönkölykorpa rosttartalma elég magas. Esetleg zabkásába keverve stb fogyaszthatnád.
2023. febr. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#1 orvossal sajnos sokra nem mentem már voltam. " sok víz fogyasztás, rost" ezt magamtól is kitaláltam, de ha nincs még szünete sem az embernek, akkor nem h rostot de semmit nem tudok fogyasztani...

#2 reparon kenőcsöt használok, a kúpot is próbáltam már, ez a Proktis-M kúp dupla annyiba került, reméltem, hogy esetleg többet tud, de semmivel.

#3 milyen tabletta?

#4 tönkölykorpa hol kapható? és mit lehet belőle készíteni? zabkásába lehet keverni és ennyi?

2023. febr. 27. 23:27
 6/14 anonim ***** válasza:
2023. febr. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszi és ez használ?
2023. febr. 28. 00:00
 8/14 anonim ***** válasza:
Fájdalomra igen. DE azért linkeltem a betegtájékoztatót, hogy átolvasd, mielőtt beleinvesztálnál.
2023. febr. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ismerem csak nem tudtam, hogy valóban használ e
2023. febr. 28. 00:11
 10/14 anonim ***** válasza:
Jó a Proktis-M, használni fog, de idő kell hozzá, én kenőccsel kentem be reggel fürdés után, este kúp, 2 doboz kúp után rendbejött, a kenőcsből még maradt.
2023. febr. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!