Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Aranyérre milyen házi gyógymód...

Aranyérre milyen házi gyógymódot használjak?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok és nemtudom miért alakult ki de nagyon zavar nincsen semmi tünete. Nem viszket semmi. És nemtudom mi tévő legyek mert nagyon kínos ez nekem. ( félreértés elkerülése végett nem vagyok meleg...)
2013. jún. 9. 23:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Akár egy kemény széklet is okozhatja.Gyógyszertárban

kell venni erre kenőcsöt.Ezt az állapot még otthon lehet kezelni .

2013. jún. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vegyél Reparon kenőcsöt és ezzel kenegesd kívülről és belülről is, ha nem javul, menj el a sebészetre, ott megnézik és kapsz rá hatékonyabb szert, ami csak receptre kapható.
2013. jún. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de nekem az a baj hogy én nagyon de nagyon kínosnak érzem hogy 18 éves fejjel már aranyerem van és ezért gondoltam hogy van rá valami házi gyógymód hogy ne keljen gyógyszert hazsnálni mert nem vészes mert mint említettem semmi tünete nincs csak zavar hogy nem vagyok egészséges :/
2013. jún. 10. 12:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Csinálj végbél tornát, húzd be a végbeledet ritmikusan, naponta egyre többször, ahogy sikerül, ez is hatásos lehet, és a székleted lágyítsd megfelelő táplálkozással, hogy ne kelljen erőlködni.
2013. jún. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A rögösödött aranyér felszívódásában segít a lioton gél, amit láb visszerességére használnak, picit csíp eleinte de minden nap este bekened és meggyorsul az ér leapadása, amúgy nekem is kb ennyi idős korom óta van ez a navajám.
2013. jún. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 gömbicica ***** válasza:

Szia! Ird be gugliba:

balogh krisztina aranyér a multé

e-könyv!

olvass róla kommenteket. állitólag hasznos tud lenni.

másrészt:

-folyadék,rost dus táplálkozás

-proktológián foglalkoznak aranyérrel nem sebészeten.

letolod a gatyád, lehajolsz, orvos kesztyüs kézzel kitapintja az elváltozást, nem fáj, nem kellemetlen, egyedül a szégyenérzetedet kell levetkőzni. semmi extra. tényleg!!!! ne félj tőle

-vegyél nedves toalett papirt. én a lidl-be szoktam venni. legyen része a WC használatodnak az un. végbéltoalett egyszerübb változataként.

Próbáld meg esetleg, hogy visszatartod reggel a vizeletedet, nem mész rögtön WC-re, hátha megjön a nagy dologhoz is az inger.

WC használat után pedig használd a nedves törlőkendőt, és vegyél pl. gyógynövényes aranyérkenőcsöt patikába.

gugliba ha beirod, biztos fog kidobni számtalan nevet.

Az egésznek nem is a kinossága a rossz, hanem az, hogy a későbbiek folyamán, ha az ember elhanyagolja a dolgot, akkor komoly betegséggé fajulhat.

No meg roppant kellemetlen. Főleg, ha már az ülésben is zavar.

Jut eszembe egyél pl. zabkását reggelire, ne finomlisztből készült puffasztott zsemlét :-)

Rostdus zöldségeket fogyassz.

Vagy pl. rizs helyett egyél barnarizst........

ÉS NE FÉLJ ELMENNI AZ ORVOSHOZ!!!!

KÖNNYEBB A BAJT MEGELŐZNI, MINT ORVOSOLNI.

Mindezek mellett dicséretes, hogy észrevetted, és próbálsz megoldást keresni problémádra.

EGyébként minden betegségnek lelki háttere van!!!!!!

Ez tuti!!!

[link]

Benne van a névben magában szék- rekedés.

Megrekedés, el nem engedés. Valamilyen probléma el nem engedése.

Ragozhatnám fejtegethetném akár meddig.

De ugy érzem, hogy ha már megfogalmazódott a gondolat a fejedben, elég intelligens vagy ahhoz, hogy az eddig leirtakból és mások hozzászólásából, valamint saját kutfőből meritva kihámozd a számodra legmegfelelőbb megoldást.

Kivánok mielőbbi gyógyulást. Üdv. :-)

2013. jún. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 gömbicica ***** válasza:

Jut eszembe.

EGyáltalán miből gondolod, hogy aranyered van???

Mint irod:

nem tudod miért alakult ki, de nagyon zavar, nincsen semmi tünete, nem viszket semmi.

Hát akkor most mi van????

Az aranyérnek vannak tünetei!!!

Nem valami más gondod van?????? Üdv. :-)

2013. jún. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
utánna olvastam hogy mi is az az aranyér pontosabban ( igen néztem róla képet is volt gusztusom hozzá) és pont ugyan olyan van nekem egy kis csomó szerűség
2013. jún. 10. 23:17
 9/9 gömbicica ***** válasza:

szia :-)

hát ezek szerint mégis csak van tünet!!! :-)

Remélem az előzőekben leirtakkal segitségedre lehettem!!!

Figyelj mindig a testedre, minden apró változásra, és orvosoltasd minél hamarabb.

Nem egyszerü az embernek a szégyenérzetét levetkőzni, de vannak helyzetek, mikor muszáj.

Az ilyen probléma ezek közé tartozik.

Gyógyulj meg gyorsan!!!! üdv. :-)

2013. jún. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!