Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fáj a hasam már 4 napja?

Mitől fáj a hasam már 4 napja?

Figyelt kérdés

22 éves férfi vagyok es 4 napja egyik pillanatról a másikra elkezdett fájni a hasam középtájon.

Tompja jellegű fájdalom, mintha ülnének rajta.

A fájdalom hol elmúlik teljesen, hol visszajön, hol erősebb, hol gyengébb.


Lázam nincs, nem hányok, nincs hányingerem, a székletem normális, nem véres nem nyákos.


Voltam ezzel egy dokinál aki megtapogatta, megnyomkodta. Nyomkodás hatására sehol nem fájt. Illetve meghallgatta.

Hasi státuszom negatív, ennyit mondott.


A beleim ebben a 4 napban nagyon aktívak, hangosan morognak, fokozott bélgáz képződésem van.


4 napja ittam egy orbáncfű teát, de úgy hogy a filtert bennehagytam másfél órán keresztül, fogyasztás előtt es a vegén ilyen nagyon keserű, borzasztó íze volt. Illetve aznap szedtem be 2 darab IBUMAX 600mg ibuprofén hatóanyagtartalmú fejfájás csillapítót.


Másnap ellátogattam egy urológushoz, mivel balanitisem van, és arra kaptam antibiotikumot.


Nagyon félek, hogy komolyan dolog állhat a hasfájásom hátterében.

Gondolok itt különféle rákokra, gyomorfekélyre..



2023. márc. 10. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Az antibiotikumtól van, ne kombinálj. Kérdezd meg az orvost, hogy ír-e másikat, vagy már kibírod a szedési idő végéig. Probiotikummal lehet próbálkozni és könnyű táplálkozással.
2023. márc. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. De már az antibiotikum előtt is egy nappal fájt a hasam sajnos, szerintem az antibiotikum olaj volt a tűzre..
2023. márc. 10. 14:31
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Az lehetett valami kajától is. Hány napos antibiotikumkúra?
2023. márc. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
7 napos antibiotikum kúra. Szedem mellé a normafloret
2023. márc. 10. 14:39
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
A normaflortól fáj én is ittam belőle nagyon fájt a hasam tőle. És az mire kiürül meg a fájás elmúlik az 3 hét. Nekem is úgy volt. A normaflór méreg.
2023. márc. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!