Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet agydaganat?

Ez lehet agydaganat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kezdeném azzal, hogy hipochonder vagyok, mindenert orvoshoz járok, mútlhét óta érzek a fejem hátsó részében nyomást, a nyakam fölött, csináltattam egy teljeskörű vèrképet ami teljesen negatív lett, sokat szorongok stb.


Kimutatná a vérvétel ha valami lennr, vagy kellene hozzá a tumormarker vervetel?

Köszi.


2023. márc. 15. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézz be az ezotéria kategóriába! Utána a fejed első részén is érezni fogsz nyomást!
2023. márc. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy hipochondernek minden daganat és rák, mert ha rákeres a neten egy random semmitmondó dologra, akkor egy fejfájás, orrvérzés (vagy bármi ami magától elmúlik) az már biztos a rák ami épp szétterjed a testben és ideje szervezni a temetést.


Elmentél az orvoshoz, nem találtak semmit. Innentől kezdve az agyadat egy orvoshoz kell még elvinni és kicsit gyógyítani rajta, pszichológus a neve.

2023. márc. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

priv:

"Hogy érted amit írtál?

Kifejtenéd?"


Na most már érzem én is a nyomást...

2023. márc. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kicsit érdemlegesebb válaszokat vártam, neurologusnál kimondottan nem jártam, csak egy teljeskoru verkepet kért az orvosom, az teljesen negatív lett, az kimutatna valamit?

Vagy inkább az MR, vagy a CT?

2023. márc. 15. 16:42
 5/11 mindentudó99 ***** válasza:
81%
A te esetedben ez nem agydaganat. Gondolom sok az ideg meg szorongás stress az életedben. Ez a tipusú fejfájás idegi okokra vezethető vissza. Akkor fáj ott. Eleinte fajdalomcsillapító segít aztán már nem. Tartós antidepresszáns szedése segít. Több hónap mire hat de megéri. Nem vagyok orvos csak volt ilyen bajom. De nekem már elviselhetetlen fájdalmaim voltak.Ideggyógyászt keress.
2023. márc. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 NTBS ***** válasza:
100%
Nem agydaganat.
2023. márc. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Kezdeném azzal, hogy hipochonder vagyok"

Erről ennyit. Agybeteg vagy, de nem agydaganak.

2023. márc. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2023. márc. 15. 17:30
 9/11 xp ali ***** válasza:
Hipochondria sztem védőfaktor minden agybetegséggel szemben. :D Komolyra fordítva, az ilyen valahol érzett nyomás, fülzúgás, szédülés olyan dolgok, amit ott és akkor érez az ember, ha érezni akar. Bármikor képes rá. Ezekre a tünetekre nem szabad adni.
2023. ápr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azóta már voltam, MR-en meg neurulógusnál is, a neurulogus teljesen negatív leletet adott, az MR-ben meg 10 percig voltam hajlandó bent feküdni, mert rám jött a pánik kiértékelést nem kaptam, annyit mondott a faszi nem talált semmit.
2023. ápr. 8. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!