Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Agydaganat vagy pánik?

Agydaganat vagy pánik?

Figyelt kérdés
Nagyon meg vagyok rémülve. Előre lezsogezném hogy kicsit hipochonder vagyok. Az elmúlt hetekben elkezdett fájni a fejem itt ott. Van hogy egyszerre több ponton van hogy előjön aztán abbahagyja, de ez lehet a front is. Ami aggaszt az az hogy a memoriam nem a legjobb a mostani időkben, eddig jó volt de mostmár arra se emlékszem mi volt tegnap. Olyan érzésem van mintha nem lennék tudatomnál amikor csinálom a dolgaimat. Pedig tudatnál vagyok de olyan érzésem van mintha mégse. Nyomást érzek a fejemben időnként, van hogy olyan mintha satuba fogták volna. Ha ez nem lenne elég, ami a legjobban megrémisztett az az volt hogy multhet pénteken kocsiba ültem nagy nyugodtan és egyszer csak elkezdett zsibbadni mindkét lábam és mindkét kezem, és nem tudom mi volt az oka. Kérlek aki tud erről valamit vagy valakinek hasonló tünetei vannak az írjon. A negatív kommenteket nem kérem jó? Mert a hipochondria és a pánbikbegség nem játék. Nem jó kedvembe csinálom. A normális válaszolóknak előre is köszönöm
2021. júl. 14. 21:40
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
31%
is-is :)
2021. júl. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
23%
agydaganatod van ami miatt panikolsz ... sima ugy :)
2021. júl. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes hozzászólásokat...igaz hogy külön odairtam hogy az ilyenek inkább ne írjanak
2021. júl. 14. 21:42
 4/47 A kérdező kommentje:
Amúgy 18 éves fiú vagyok...gondoltam a normális embereknek ide írom
2021. júl. 14. 21:45
 5/47 anonim ***** válasza:
100%
Az agydaganatnak nem ilyen tünetei vannak, nyugi. Ez inkább pánikbetegseg. Plusz migrén.
2021. júl. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
Mondjuk ertheto!? Ha nekem agydaganatom lenne, en is panikolnek :)
2021. júl. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
21:46-os kommentelő te menj már innen inkább...azért jársz ide hogy az ember idegeire menj?
2021. júl. 14. 21:47
 8/47 A kérdező kommentje:
21:45-ös köszönöm hogy normálisan válaszoltál
2021. júl. 14. 21:48
 9/47 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőm pont ilyen. Egyik hónapban agydaganata van,nem keveset költ kivizsgálásokra,majd mikor kiderül,hogy semmi ilyesmi,megszűnik a fájdalom és jön egy másik máshol. A diagnózisa:Hipochonder. És emiatt pánikbeteg. Fordulj szakemberhez. De hogy megnyugodj előtte,menj el dokihoz mr-re.
2021. júl. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Igazából már van időpontom pszichológushoz, csak győzzem kivárni mert sajnos nagyon sok páciense van, de ha végre eljutok odáig remélem tud segíteni
2021. júl. 14. 22:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!