Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kis gyerekeknél mik a leukemia...

Kis gyerekeknél mik a leukemia tünetei, persze tudom hogy ott a Google de csak altalanosit ?

Figyelt kérdés
2023. márc. 15. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Várd meg az orvos diagnózisát, hidd el addig felesleges azon rágódnod.
2023. márc. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mikor én gyerek voltam és leukémiás, akkor nekem fájt a lábam, gyakorlatilag emiatt kerültem orvoshoz. Amikor jártam utána kontrollokra, akkor olyan eset is volt, hogy a gyerek fenekére vagy arcára odacsapott az apa és ott maradt a keze nyoma, vagy megvágta magát véletlenül játék közben és nem állt el a vérzés.
2023. márc. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor lényegében nem magugtol keletkeznek hanem valami erő hatásától a foltok.
2023. márc. 16. 07:17
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hát is-is. Mozgásra, ugrálásra is elpattanhatnak hajszálerek és, ha valaki leukémiás, akkor általában a trombocita száma nagyon alacsony, ezért a bevérzések sokkal tovább ott maradnak, mint normál esetben. Ínyvérzés is utalhat erre egyébként.
2023. márc. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!